Kni virtuve

love yourself more

Mandalu zilonis #7

Man Dziesmu svētki ir gandrīz katru nedēļas nogali, tikai es dziedu ar pirkstiem un dziedu tāpat, kā ļaudis to darīja naktī no svētdienas uz pirmdienu – sirsnīgi un līdz rīta gaismai. Tā arī šajā reizē, kārtīgi izdancināju katru plastikas krikumu, katru diedziņu un izdziedāju katru krāsu. Notis uzvilku vēl no rīta. Ar zīmuli.

Nemāku izstāstīt, bet tā bija patiesa bauda stundām sēdēt, likt gabaliņu pa gabaliņam un skatīties, kā zīmējums tuvojas finālam. Kamēr dejotāji Daugavas stadionā zīmēja rakstus deju soļiem, tikmēr es ar plastiku.

Bildes ar nodomu atstāju lielākas, lai jums būtu iespēja tās izpētīt pēc sirds patikas un izgaršot katru no sīkdetaļām. Savukārt te, kā jau ierasts, mans iecienītākais rakurss, kas ir kā maza bērna skatījums pār galda malu. Tik vien kā acis sniedzas pāri.

Lai silti!

Atvilktne: Sloņ un darbi
 • Silva saka:

  Te viss liecina par vasaru. Par siltām vasaras naktīm. Hipnotisks skaistums!

  10/07/2013 at 09:43
 • Elīna saka:

  Ļoti skaists! Jūsmoju par krāsām! :)

  10/07/2013 at 10:45
 • Liene saka:

  man patīk kvadrātiņi

  10/07/2013 at 16:31
 • Mēnessmeitēns... saka:

  Šis man šķiet ir visskaistākais no viesiem Tevis radītiem! :)

  10/07/2013 at 21:28
  • Kni saka:

   Paldies! Man nepietika dūšas to tik skaļi pateikt, lai arī biju tieši tādās pašās domās. Vienmēr licies, ja kaut kas patīk man un Rudu, tad noteikti nepatiks nevienam citam ;)

   10/07/2013 at 23:13
 • Kni saka:

  Paldies, Silva, Elīna un Liene! Priecājos, ka patīk. Patiešām.

  10/07/2013 at 23:14
 • Gicha saka:

  Tad es būšu starp tiem citiem! Ne tā, ka man nepatīk, bet es kūstu un ceļi paliek slābani citu ziloņu priekšā! Tieši tādu, pie kādiem esmu tikusi, ir daži, kas ārprātā patīk, kuru nav manā kolekcijā, piem ārprātīgi Monet, Van Gogs un visi citi tie ar krāsu pārejām, ģeometriskie, trauslie ziedu…nu, vārdsakot gandrīz viss! Matadatas un apročpogas, kūku lāpstiņas un skapīšu podziņas! Mmm…

  11/07/2013 at 13:59
  • Kni saka:

   Viss ir vienkārši un šis nav jāņem ļaunā, bet lielāko daļu ziloņtīkotājus var iedalīt divās grupās, proti, konservatīvajos un brīvdomātājos.

   Tu piederi pie pirmā tipa, un šāda tipa ļaudīm gandrīz 100% patiks sīkziediņu ziloņi, ziloņi ar ziedu ausi, jebkāds ziedu motīvs. Viss, kas ir izteikti sievišķīgs (vismaz tradicionālajā sabiedrībā par tādu tiek uzskatīts). Visām krāsām jābūt +/- harmoniskām (ar to es domāju saskaņotām) un visticamākais nederēs nekādi jocīgie krāsu salikumi, ne arī motīvi. Tu jau man vari teikt, ka tev derētu arī van Gogs, bet esmu gandrīz pārliecināta par visiem simts, ka Tev tas patiktu tikai dēļ tā formas, bet pie jakas Tu tādu neliktu, vai arī pieliktu tikai vienu reizi. Visādi citādi, cik atceros no tā, kas ir Tavā īpašumā, tie visi ir tipiski klasiskie ziloņi bez pārspīlējumiem un lieliem pārsteigumiem.

   Otrā tipa spilgtākā pārstāve, kuru uzreiz iedomājos, ir mana Rudu. Un Zazezu arī derēs. Šajā ziņā ziedus var nepiedāvāt. Jā, atzīs par labu esam, novērtēs ieguldīto darbu, bet tālāk par “o, forši” nekā nebūs. Tur mierīgi var dot jocīgus, netradicionālus krāsu salikumus, var izpausties formās. Ja būs auskari, tie mierīgi var viens no otra atšķirties. Vienmēr patiks indiskie raksti un pārspīlējumi. Šī grupa ir absolūti atvērta eksperimentiem, turklāt pavisam noteikti labprāt nāks ar savām idejām (bieži vien nerealizējamām), un, ja vien dos iespēju, paši labprāt piedalīsies to realizēšanā. Šī grupa melno krāsu velk nevis tāpēc, ka tā izskatās atšķirīgi, bet gan tāpēc, ka uz tās fona vislabāk izceļas košie aksesuāri.

   Tādas divas pamatgrupas apmēram ir. Esmu pie tām pieradusi un zinu, ko kurai vajag, ko kurai nevajag un par ko kura būs sajūsmā, bet uz ko pat nepaskatīsies ;)

   11/07/2013 at 18:06
 • Gicha saka:

  Man nāk gan smiekli, gan lūpa pastiepās… pašai par sevi. es neeemu konservatīvā… nu, labi, lielos vilcienos noteikti esmu, bet tas izklausās, nu nezinu, tā kā vecišķi :) es biju iedomājusies, ka dažas manas draudzenes ir konservatìvas, bet ne es… :) bet par to, ka patīk, bet nenēsājas, gan taisnība.

  11/07/2013 at 19:39
  • Kni saka:

   Viss ir Tavā galvā. Konservatīvs nav sinonīms vārdam vecs ;)

   11/07/2013 at 23:48

Leave a Reply