Mani sauc Kni un esmu atkarīga

Iespējams, man vajadzētu mazāk skatīties kino, taču amerikāņu filmās par kaut kāda veida atkarībniekiem, man patīk tikai viena lieta. Tas brīdis, kad viņi pirmo reizi atnāk uz nodarbību, saka savu vārdu un atzīstas atkarībā.
Tā arī es šovakar varu teikt, ka mani sauc Kni (būsim reāli, neviens ārpus darba mani īstajā vārdā nesauc).. tātad, vēlreiz: Labvakar, mani sauc Kni un esmu kļuvusi atkarīga no sporta zāles trīs reizes nedēļā :D Pēc definīcijas jums tagad korī būtu jāsaka: “Labvakar, Kni!”

Savu atkarību sajutu vakardien vakarā, kad tā īsti labi nejutos, tomēr izlēmu sakrāmēt sporta somu. “Iešu un viss!” paziņoju sev skaļi un pārliecība tikai nostiprinājās. Tas viss iegājies tik ļoti ritmā, ka savu ikdienu pagaidām bez visa tā grūti iedomāties. Bez tā prieka, ko gūstu šajās 60 minūtēs.

Otra pozitīvā ziņa ir divas apburošas kartiņas. Viena atvesta no Vācijas, savukārt otra atceļojusi no Vjetnamas. Pirmo man dāvanā pasniedza vakardien, kad ziloņi nonāca pie jaunās saimnieces, taču otra bija pastkastē. Priecājos kā mazs bērns un brīnos kā divi mazi bērni, jo man taču nepatīk kartiņas. Man nepatīk pie dāvanām pievienotās kartiņas, taču pastkartes vai atstātas zīmītes manī raisa veselu pozitīvu sajūtu izvirdumu.
Lai kripatiņa tiktu arī jums, abas kartiņas saliku kopā vienā bildē. Papildus prieku radīja arī markas. Vienas īstās (tā dā ziņā, ka pasta), bet otra – pašzīmēta.

Lai koša nedēļas nogale!

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “Mani sauc Kni un esmu atkarīga”

 1. labāk no sporta zāles nekā no bandžo.:)
  bet ja tā praktiskāk, tad par Tev tikušo endorfīnu googlē var salasīties, ka to dēvē arī par laimes hormonu, vai, ja pilniem teikumiem: “Regulāras fiziskas nodarbības palīdz organismā izstrādāt endorfīnus – opiātu grupas hormonus. Savukārt tas palīdz koriģēt emocionālo reakciju uz stresu pozitīvā virzienā un ietekmē vispārējo garastāvokli.”

   1. Re, izrādās, ka vienkārša narkomānība :)
    Bet taisnība ir. Pēc nedēļas slimošanas aizejot sportot, sajūta kā pa mākoņiem – tik forši, viegli un labi. Pilnīgs pavasaris :)

  1. Es ar to pašu gribēju sacīt.

   Bez tiem laimes hormoniem iespēja stundu atslēgties no visa ārpus sporta zāles arī ir svarīga.

   Priecājies, ka Tev tik laba atkarība patrāpījusies un uz priekšu!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.