Kni virtuve

love yourself more

Melleņu naktis

Tad, kad kāds par daudz sapriecājas, lai prāts nepārkarstu, tas kāds saņem atvēsinošu dušu. Tā vien šķiet, ka tas ir tas, ko šorīt ar mums izspēlē septembris. Tāpēc nav vērts ņemt ļaunā, tās ielas kādam ir jāmazgā, tās mežā pabradātās sūnas jāpaceļ, un lai jums nedēļas nogalē atkal būtu kur noskrieties, no sūnapakšas jāizden laukā sēnes.

Kamēr ielas mazgājas un daba veldzējas, piedāvāju mazliet veldzes arī te. Melleņu nalts zilonis rotāts sīklapiņām un tam piešķirts viegli dūmakains melleņu tonis, kurā pavisam viegli iezagusies rozīga dūmaka tieši tik, lai nebūtu par daudz.

Ziloņa pierīti rotā imitēts lapiņu vainags.

Ja es nebūtu bijusi par slinku, tad šeit pievienotos arī mazauskaru pāris, bet es biju un tie pagaidām paliks aizkadrā. Tos citā reizē, jo arī gaisma šodien nav mana sabiedrotā.

Lai priecīgi un silti!

Atvilktne: Sloņ un darbi
 • Daina Pastare (@ddaina) saka:

  es apbrīnoju Tavu pirkstu veiklību, izdomu un krāsu izjūtu! nu patiesi!!!

  runājot par to, ko nesen rakstīji ‘plaģiātu’ sakarā – iespējams, es arī reiz pamēģināšu uztaisīt ko līdzīgu Taviem ziloņiem, un varbūt tie pat nebūs tieši ziloņi… iesācējiem ir interesanti ķibināt lietas, ja ir skaists paraugs, mēģināt panākt līdzīgu rezultātu. citādi gan ir tad, ja tas notiek naudas pelnīšanas nolūkos..

  09/09/2014 at 11:45
  • Kni saka:

   Paldies! Plaģiātu gan nevajag :D Tā meitene bija pārlieku sastresojusies un puķītes vairāk bija līdzīgs nekā zilonis vispār. Grozi, kā gribi, tur jau tas viss tajās detaļās un liec tās, kur gribi. Jocīgi, bet pat tad, kad biju iesācējs, man neradās vēlme paņemt gatavu darbu un mēģināt uztaisīt tādu vai tuvu tam. Kauns mazliet. Arī tagad. Parasti vienīgā doma ir tā, kāpēc es to neizdomāju.

   09/09/2014 at 22:05
 • Inga saka:

  Tik skaists, ka sažņaudzās sirds. Nezinu, kā dēļ :)

  10/09/2014 at 10:37
 • Laura saka:

  Cik šis ir skaists! Kā tāda nakts/ pievakares karaliene!

  10/09/2014 at 12:25
 • Kni saka:

  Paldies, Ingu! Tev nebija līdzīgā toni kaut kad?
  Paldies, Laura!

  10/09/2014 at 17:58
 • Inga saka:

  bija, bija līdzīgs, tikai arī viens auskariņš pazuda :( Bet šis ir vēl izsmalcinātāks un graciozāks!

  11/09/2014 at 17:11

Leave a Reply