Melns

Šo trīs gadu laikā, kamēr virtuve darbojas, manuprāt, esmu paspējusi stāstīt divu veidu stāstus par melno krāsu, proti, pirmo, kurā ir izteikta ne gluži nepatika pret melno, bet nespēja to valkāt, savukārt otrs par to, ka patiešām var valkāt melno, tikai sarkanu punktiņu vajag.
Tad, lūk, esmu spējusi šo visu apvienot. Melnā krāsa ir lieliska un es mācos to valkāt. Nepatikas vairs nav. Tas “punktiņš” ir atrisinājis visu.

Ir gājis laiks, un es ne tikai esmu iemācījusies pieņemt melno, bet arī pievērsties klasiskiem elementiem. Par visu pārējo stāstīs bildes. Klasika.

Ja Tev liekas, ka arī Tev gribētos valkāt šo melno, mēs par to varam parunāt.

Lai eleganta ceturtdiena!

Published by

Kni

Love yourself more

17 thoughts on “Melns”

 1. Šis uzrunāja ļoti,ļoti…Tik ļoti, ka beidzot saņemos un vēlētos iegūt savā īpašumā :)

  1. Priecājos un sazināšos ar Tevi epastā.

   P.S. Tikai brīnos, kāpēc Tavs komentārs bija iekritis spamkastē.. to gan nesaprotu, un brīdī, kad to ieraudzīju, prātoju, vai Tu īsta, jo spam komentāri mēdz būt pat ļoti realistiski :)

   1. Man ar likās, ka ar to komentāru kaut kas nav riktīgi, bet esmu īstāka par īstu :D

    1. Esmu tagad mazliet steidzīga, bet vēlāk pavisam noteikti rakstīšu epastu. Lai silti!

 2. Arī man ar melno krāsu ir tieši tāpat – izteikta nepatika mijas ar patiku pret klasiskām vērtībām. Pašlaik esmu nonākusi līdz stadijai, ka pieņemu, ja citi valkā, bet pati cenšos izvairīties, priekšroku dodot siltākiem toņiem (pilnībā gan neizdodas), jo esmu sapratusi, ka man kā pavasara tipam melnā galīgi nepiestāv – jo tuvāk sejai, jo bālāka es viņā izskatos. Tomēr tas nenozīmē, ka nav cilvēku, kam šī krāsa nav kā cimds rokai.

  Šī rota arī tāda, kurai es klusībā aplaudēju.

 3. Es esmu laikam iemiileejusies … TAS MUSTRURS un salikums … Ej, Tu nost … Gribeetu ko liidziigu redzeet arii koshaakaa salikumaa, bet ar melno apvalcinju!

  1. Šis jau sāk izklausīties pēc tā: es rozītes netaisīšu.. paskaitiet, cik rožu ziloņu ir tapis :D

   1. Balansam jau arii vajag pa retai reizei ar kaadu rozi uzmeistarot jaunaa gaismaa :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.