Kni virtuve

love yourself more

Mint + caramel

Sagatavojusi izejmateriālu savam “ragavas vasarā” projektam, papildus biju radījusi pārpalikumus, kas patiesībā nav nekādi pārpalikumi, bet gan atspieduma otra puse un ir tikpat vērtīgs materiāls, kā tas, ko patiesībā gatavo apzināti.

Vai nu tā ir vēlme lekt augstāk par pakaļu, vai arī kādu reizi izdarīt kaut kā citādāk, šajā reizē negribas radīt ziloni, kuru vienkārši iekārt kaklā vai piespraust pie atloka. Gribas kaut ko vairāk un pamatīgāk, taču te sākas tā problēma, kuru daudzi no mums un noteikti arī es piedzīvo – mums gribas vienkārši, bet mēs visu sarežģījam un tieši tāpēc to vienkārši nesaņemam.

Atvilktne: Sloņ un darbi
 • dzenis saka:

  man nesaprast, kā brūnām lapiņām atspieduma otra puse var būt zilas lapiņas. bet glīšs.

  dikti priecājos arī par iepriekšējo mazo ziņu stūrītī. un esmu ļoti pārsteigta, jo es te tāds kluss ciemiņš un reizēm vien iečiepstos, biju gaidījusi stāstu stāstus – ziloņu taču tiiiik daudz! (un, jā, sen jau domāju par to – cik daudz? a?)

  10/07/2012 at 18:49
  • Kni saka:

   Paldies, Dzeni! Šajā gadījumā lapiņas nav vis citā krāsā, bet gan cauras un uzliktas uz mint green pamata.

   Ziloņu ir tapis daudz, un diemžēl vairs nespēju, skatoties uz katru ziloni, noteikt, kurš kuram aizgājis. Par tādiem, kas zīmīgi palikuši prātā un klāt ir kāds zīmīgs stāsts, vai cilvēks tuvāks, jā, atceros, bet visādi citādi vairs ne. Un par stāsta ziloni sazināsimies, precizēsim droši vien krāsu. ;)

   10/07/2012 at 18:55
 • Gicha saka:

  OMG! es brīnos kā tu to vari, kad tu to vari un kur tu rod tās idejas. vienkārši izcili! (re, manī ierunājās “esksperts” :) )

  10/07/2012 at 20:11
  • Kni saka:

   Kad? Nu.. kamēr jūs gulējāt pļažā. Patiesībā jau tas nav nekas tāds, ar ko baigi lepoties. Vismaz man tā liekas pēc svētdienas, kad tiku viegli sabārta. Bet es tā kā tā pludmalē nebūtu. Nesauļojos.
   Visādi citādi, mana eksperte, paldies! Tagad tikai jāsaliek kopā..

   10/07/2012 at 21:11
 • Čurkstiņa saka:

  Ļoti, ļoti skaisti. Atkal jau trīšos ap virtuves galdu, nepacietībā redzēt gatavo iznākumu :)
  Bet par idejām runājot- tās rodas, ja ir atbrīvota tām vieta, kur nākt un ļaujas nojausmai(un drosmei) vest uz rezultātu. Vismaz man tā ir :)

  11/07/2012 at 00:35
  • Kni saka:

   Paldies! Tad man nekas cits neatliks, kā saņemties.

   11/07/2012 at 06:39
 • Mēnessmeitēns saka:

  Ir cilvēki kuri prot radīt paliekošas lietas. Bet ir arī tādi cilvēki, kuri aiz sevis neko labu un paliekošu atstāt nevar, tādēļ viņi vai nu atstāj aiz sevis dubļu nospiedumus internetā vai citu dzīvēs, vai arī māca citiem dzīvot (paši to nemaz neprotot). Manuprāt labāk ir būt pirmajam variantam.

  P.S. – Bet, par otru variantu runājot, runa neiet ne par vienu kurš iegriežas pie Kni uz tēju… Vienkarši bija vēlme salīdzināt… :)

  11/07/2012 at 01:34
  • Kni saka:

   No sērijas – es jau neko, gribējās pateikt :)

   11/07/2012 at 06:36
 • TinceBille saka:

  Blīkš blākš ietraucos tavā virtuvītē pēc mēneša prombūtnes un mani sagaida šī daile. Taisīšu lielo kafijkrūzi un lūkošos, kas vēl te noticis, kā arī pajautāšu vai šis skaistum skaistais zilonītis vēl brīvs?! :)

  11/07/2012 at 16:07
  • Kni saka:

   Brīvs, brīvs, bet viņš nebūs šādā izskatā, t.i., nebūs solo. Es tomēr pacentīšos viņu rotā iedabūt.

   11/07/2012 at 18:41

Leave a Reply