Nav jau nekādi joki :D

Kamēr es te krāmēju somu (beidzot!), man pienāk ziņa, ka Parīzē joprojām streiko un mana vilciena došanās no punkta A uz punktu B mazlietiņ grīļojas, taču pastāv arī plāns B, kas mani tomēr mierina un satraukumam neļauj pat pastiepties uz pirkstu galiem, kur nu vēl kāpt augstāk.
Citādi saku no visas sirds – to zefīru un brendiju izdzeršu tur pat stacijā uz bēdām un maizi ēdīšu uz pohām, lai gan pēc tik kvalitatīva alkohola tādām nevajadzētu būt.

Tad nu es domāju, kāpēc latvieši tik kūtri un nestreiko? Kāpēc mūsu tauta tikai šad tad saņēmās uz kādu protestu? Ar akmeņiem jau arī tikai reizi pāris gados pa Jēkabielas namu pamētājas.. un nekas nemainās, bet šī gurmānu tauta to vien dara, kā streiko. Tagad viņus satrauc, ka pensionēšanās vecums būs nevis no 60, bet gan 62 gadiem. :D Viņi vismaz to pensiju piedzīvos, jo domāju, kad es līdz vismaz tādam sirmam vecumam būšu novilkusi, mums pensionēšanās vecums būs tik neaizsniedzams, ka par tādu neviens pat vairs nerunās.

Bet vispār, tās baltās apkaklītes Francijas parlamentā varētu tomēr šeptēties saprātīgāk, jo man no tās otras viņu lidostas pēc nedēļas būs jānokļūst citā valstī :D Labi, ka lidsabiedrība nav franču… atsūtīja man šodien epastu, ka nevar vien sagaidīt, kad varēs mani sveikt savā ļotakā. Kā man patīk šie pieklājības mājieni. Es jau arī par viņiem priecājos.

Labi, humoru pie malas. Turiet īkšķus, lai lietas iet gludi! Es nu iešu Laiķikam vakariņas uztaisīt, lai tās pirmsceļojuma atvadas mazāk skumjas :D Humors laikam turpinās.

Lai šovakar priecīgi!
Foto no garda bloga.

Published by

Kni

Love yourself more

11 thoughts on “Nav jau nekādi joki :D”

  1. Es jau tagad esmu “sajūsmā” par Franciju :D :D :D
   Apsveru iespēju to “фпанцузкий аист” korķēt vaļā jau šovakar :D

  1. Viņi jau jauc :D Vilcienu atcēla. :D Es jau saprotu, ka asumam jābūt un ka vācu garlaicīgās sakārtotības tur nebūs. Bet labi, nespļaudīšos krūzē, no kuras būs ar kādu dienu jādzer. Man patīk Ordnungs.

 1. :) Īstenīna esam viena no retajām valstīm, aks nestreiko. Mana darba kolēģe atgriezās no Ungārijas, nākamajā dienā domāja uz darbu iet, bet nē, viņi sakāpa lidmašīnā, visi jau piesprādzējušies, sēž, gaida, tē pēkšņi pilots iznāk laukā no kabīnes, atver durvis, un kāpj pa trapu lejā, un dodās prom, visi nesaprašanā, pēc tam stuarte pateica, kā kaut kasesot ar lidmašīnu… Bet kā veļāk izrādījās bija streikz, tā tie nabaga cilvēki gaidīja 15 h, līdz viņiem paziņoja, kad bīus reiss un viņi dosies prom. nevisn nedrikstēja pamest lidostu un bija jāsēž uz grīdas turpat, kur viņiem lika… Un lidmašīnā bija trīs invalīdi ratiņkrēslos, bērni! Traki bija, kā viņa stāstija! Tā nu ir ar streikotājiem!

  Gan jau Tev būs labs ceļavējš… :) Turēšu īkšķus , lai tev viss ceļojums izdodas lielisks! :)

  1. Paldies par līdzjušanu. Ne viss, kas sākas štruntīgi (lai gan, kas te štruntīgs… būs jāmobilizējas un jādarbina smadzene, neies viss kā pa diegu), tā arī beidzas. Tā pat ir arī otrādi – ne viss, kas sākas spīdoši, tā arī beigsies. Tā kā es pagaidām netrakoju. Atpakaļlidojumam no visa atvaļinājuma man tak atkal laiku nomainīja. Uz mājām ar negrib, lai es braucu :D :D :D

   1. :) nu, man šī nedēļa štruntīgi eisākās, kāda paziņa teica, kā ja tik slikti iet, tad noteikti ies labāk! Lai eju pirkt loterijas biļeti! ;) tagad apdomāju šādu opciju! :)
    :) Domā pozitīvi, nevis negrib, lai mājās brauc, bet gan vēlās Tevi paturēt ilgāk !:)

  2. man pagājušajā zimā bija ļoti līdzīgi. es 7 h gaidīju pārsēšanās reisu, kuru atcēla. vēl gaidīju 24 h nākamo reisu. arī bija mazi bērni. un cilvēki gulēja kur nu kurš varēja atrast, jo lidosta slikto laikapstākļu dēļ bija slēgta. es gulēju kafejnīcā uz soliņa pāris stundas.

   briesmīgākās 30h manā mūžā.

 2. Esmu dziiva!
  Teikshu, kaa ir – mani te izlutinaas.
  Atlidoju, i liidz metro netiku, kaa mani aizvizinaaja liidz stacijai, pirms tam izvedot loku caur Pariizes centru. Gan biljeti nomainiija, seedvietu sadabuuja, gardu maltiiti liidznjemshanai iepakoja. Mana miiljaa draudzene ir nevis zelta, bet gan platiina rokaas. Man neskauzh, es no visas sirds priecaajos un sho viirieti par to cienu. Esmu tikai cik tur taas stundas te, bet man jau ir radiita maaju sajuuta.

  Par visu vairaak riitvakar.
  Lai labs miegs un kosha diena! =)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.