No otras puses

Viens, divi, trīs un tu esi brīvs, kā arī šai nedēļai tad ar visiem zvēriem būs gana.
Kad taisīju to iepriekšējā rakstā redzamo, tad tā veidošanas rezultātā radās tā saucamie pārpalikumi, proti, veidojot rakstu ar atspiedumu, lai redzētu, kas izveidojas, daļa ir jāgriež nost. Tad lūk, te ir tā daļa, kas akurāti tika nogriezta nost, apmesta otrādi un voila – pavisam cita aina! Kažociņš no otras puses.

Gan zilonis, gan auskari ir pieejami. Auskaru izmērs: aptuveni 1.5 cm.
Bet tagad gan – tēju dzert un atpūsties. Ai, ir tikai ceturtdiena.. man jau likās.

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “No otras puses”

 1. Man tāpat kā Gichai otrādi apmestā puse labāk tīk.

  Bet es nevaru vien nobrīnīties, ka neviens vēl nav pieteicies dot viņam mājas (vai arī Tu par to sazvērnieciski klusē). Ja zilonis patiesi vēl ir brīvs, tad – es ir gatavs ņēmējs! Tas zilums ir neatvairāms! ;)

  1. Būs atēdušies ziloņus :D Signe, pārējo sarunāsim aizkadrā. Man nākamnedēļ atvaļinājums, būšu fleksiblāka tikšanās laikos.

   1. Es vispār un jo īpaši šopavasar tāda “pasista” uz zilo toņu pusi. Ar citu krāsu varbūt vēl septiņreiz padomātu, pirms griezt.

    P.S. Man vienmēr licies, ka tais pārpalikumu ziloņos slēpjas vienreizējs un mīklains šarms. Ja paņem, tad paņem uzreiz, un pirmajā acu uzmetienā jau zini, ir “mans” vai nav. Šis viennozīmīgi ir.

 2. Eh, zilonis tiešām ir neatvairāms! Un atliek vien “elpot dziļi, jo tas nav man” ! :)

 3. Ar to otru pusi patiesībā ir tā, ka tas, kas ir gaiši zilais ir fons, uz kura pārpalikumi ir uzlikti. Līdz gaiši zilajai krāsai, taisot to pirmo, man tā arī neizdevās “aizgriezties”.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.