Nu tad beidzot II

Ņemot vērā faktu, kas izkristalizējas skatoties uz statistikas datiem (joprojām liekas, ka sistēma sajukusi prātā, jo ellē ratā – kas tas par cīparu!!!), jums trakoti patīk bildes vai arī jūs vienkārši esat izbadējušies pēc tā, ko es radu. Lai neliktu jums vilties, pievienošu arī foto ar rožu rokassprādzes auskariem, kurus slīpēju, pulēju un kopā liku vakardien vakarā.

Published by

Kni

Love yourself more

13 thoughts on “Nu tad beidzot II”

  1. Tici man, darītu. Ar šo var nopelnīt īrei, bet ne tam, lai arī paēstu vai apģērbtos, uz kino ietu utt. ūtjēpē. Viss ir forši līdz brīdim, kamēr jāsāk domāt par rēķiniem un tici man – tad ir tikai divi varianti: štancēt vai arī ieturēt krietnu diētu. Feini ir tad, ja šo lietu var darīt viegli. Ja pienāk brīdis, kad īres apmaksa atkarīga no iedvesmas, tad tomēr saproti, ka blakus būs jādara vēl kaut kas.
   Protams, ja man būtu tāda iespēja darīt tikai šo un nebēdāt par pārējo, būtu vareni, bet tā nenotiek un tuvāko gadu laikā nenotiks.
   Vispār PALDIES, Mai. Un Rudu paldies!

   Aizpļāpājos. =)

 1. vai nu Tu beidzot izņemsi tās bildes, vai arī es iešu Tevi aplaupīt. Tas tak vairs nav izturams!

  1. No visas sirds atvainojos, Tinciiti. (pakrītu zem galda un lokos smieklos)
   Tu nesatraucies, rītdien šito visu gādīgais vīrs ņems prom. Paliks tikai bildes.

 2. Pirmkārt, esmu jau aizrāvusies ar šī bloga ik rīta apmeklēšanu un lasīšanu. Otrkārt, Tavi darbi ir tiešām skaisti un oriģināli! Man patīk! :)

 3. Super! Vara detaļas un TAS skaistums!.. Šādās lietās jau patiesi var iemīlēties! Ja man kaut ko tādu kāds uzdāvātu, gan jau vismaz mēnesi nenoņemtu pat gulēt ejot.. Iedvesma ir viena varen apburoša parādība.

 4. Labdien! Super rotas! Vai Jus man varētu uzrakstīt uz email kur varētu tādas iegādāties? kadu rotu no šīs sērijas un kādas ir cenas? Vai būtu iespēja iegādāties pašas rožu perles. Varbūt sīkāk sazināties caur emailu? Lai vecas radošā darbībā! Baiba

  1. Sveika, Baiba!
   Paldies! Tas pirmkārt.
   Otrkārt, man neeksistē sērijas. Šis ir individuāls pasūtījums un šādu rakstu uztaisīt vairs nevaru pavisam elementāra iemesla dēļ: man nav vairs šāda raksta. Visu iztērēju līdz pēdējam.
   Rotas iegādāties nevar nekur, tikai “caur” mani un pirms tam jāizstāv pacietības pārbaude – rinda.
   Treškārt un tas ir pats sverīgākais – divus vienādus darbus netaisu. Citādi varu papildus arī sīkāk uz jautājumiem atbildēt epastā.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.