Ogu kaķis

Brokastīs tā vietā, lai smērētu maizes, vārītu tēju vai kafiju, piedāvātu jogurtu ar kukurūzas pārslām vai pat pankūkas, celšu galdā ogas. Jā! Ogu un augļu kaķi. Skaties, no kuras puses gribi, bet tajā ir zemenes, dzērvenes, iespējams arī brūklenes, mazliet ķiršu un kāda sārta ābola. Viss dārza sārtums.

Kad uz Jāņiem biju pie vecākiem un no kastes kārtējo reizi izņēmu pašu pirmo piespraudi, kuru biju darinājusi vēsā 2008. gada novembra vakarā, sapratu, cik daudz tomēr manī tajā laikā bija iedomības. Ne tādas ļaunās, bet gan tādas iedomāšanās, ka es varu un tas, ko es daru, ir ārkārtīgi skaisti.. Jums vajadzēja redzēt to nosķiebto zīmējumu un īpatnējo aizdares piestiprināšanas veidu. Bet nu, jāatzīst, ka tāds darīšanas aklums sākuma stadijā ir nepieciešams, (galvenais, lai neieilgst!) jo ticu, ja kāds tobrīd būtu pateicis, ka tas ir diezgan liels sūds, tas tāds arī būtu palicis, lai gan.. kuru gan es tad klausīju. Nevienu.

Lai izgaršotu kaķi tuvāk, tu zini, kas darāms. Spied uz bildes.
Lai garda diena!

P.S. Par ogu kaķi tālāk runāšu ar Santu.

Published by

Kni

Love yourself more

3 thoughts on “Ogu kaķis”

  1. Atgādina to gardumgardo skatu, kas paverās katlā, vārot zapti un nosmeļot putiņas, dažādi sarkanumi burbuļo, vārās, viļņojas un kā smaržo, un kā gribās nogaršot un izgaršot… Tik mīļš un piesātināts, tieši tāds, par kādu cerēju. Mīļumgardumkaķītis :) Paldies!

  2. Vesela ēdusi, Elīn!
    Chupatinj, ir tā, ka dabā tas izskatās vēl gardāks un krāsas niansētākas. Bildē to sarkano esmu mazliet pieklusinājusi. Citādi ļoti priecājos, ka Tev patīk. Pārējo Tev rakstīšu epastā.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.