Paēst ar acīm

Kad brīvdienās ap pusnakti šo darbu bildes atrādīju citā vietnē, sāku saņemt ziņas, ka tā darīt nav labi. Cilvēki tomēr taisās uz miegu, bet te, skatoties uz bildēm, pilna mute ar siekalām un absolūts apmāns – šokolāde. Kāds nopriecājās, ka vēl kāds gabaliņš ir, kāds domāja par rītu, kad ies iegādāt, kāds salīdzināja ar trifelēm, kāds ar šokolādes sieriņu, bet visi kā viens domāja par ēdienu.

Patiesībā tie ir eglīšu rotājumi, kuri tapuši uzdrošināšanās rezultātā, proti, izjaucot zīmogu un cerot, ka šī gumijotā daļa pildīs iecerētās funkcijas. Zīmogam paveicās. Pildīja. Gludā daļa slīpēta, lai iegūtu samtainu izskatu. Sanāca tieši tā, kā man patīk. Te būs rezultāts.
Veseli ēduši. Ar acīm.

Lai gardi un silti!

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Paēst ar acīm”

    1. Paldies, Gicha!
      Šis zilonis ir eglītei un noteikti var kārt arī kaklā, bet dabūjams nav, jo noteikti jau šūpojas egles zarā. Decembrī nevienu brīvi pieejamu darbu netaisu. Visi pasūtījumu darbi pārcelti uz janvāri, un tuvāko vietu rindā varētu solīt februārī, jo janvārim rinda jau ir pilna.

  1. Rindà jau varētu iestāties, bet Tu divus vienādus netaisi :) Bet es iestājos. Uz karināmu šokoādi un mežģīni uz dibena. Veiksmīgi!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.