Par dillēm un pogām

Mans galvenais pogu valkātājs ir sakrāmējis somu, sapotējis visas potes, saņēmis manu svētību malārijas tablešu veidā un ir devies uz Indiju sasildīt sānus un iesauļot vaigu. Tikmēr es darinu pogas, bet ne viņam. Indijā par karstu, lai tā aizpogātos līdz pēdējai vīlei. Savukārt pie mums visi laikapstākļi ir tieši tik labvēlīgi, lai aizpogātu visas pogas un vēl šalli apsietu.
Šī ir variācija par dillēm un jūru. Zilā dilles atdzimšana. Ja pirmā dillīte bija tāda statiska, tad šī – liderīga. Skrien līdzi mākoņiem.

Lai silti!

Published by

Kni

Love yourself more

10 thoughts on “Par dillēm un pogām”

 1. Esmu kļuvusi par absolūtu Tav apročpogu fani. Vakar izmantoju izdevību un izvedu tās tautās. Pogas tika novērtētas ar atzinību, jūsmošanu un vārdiem – es arī tādas gribētu! Krekls gan arī neatpalika no savām izdaiļotājām – abi viens otra vērti..
  Un dillītes un vēl smukajā tonī! Āhh!

 2. Ar svāŗku padarīšanu sadraudzējos pusotru gadu atpakaļ, man šķiet, ka ir jāsāk apsvērt doma par tādu kreklu ar apročpogām :)
  Kni prot pārliecināt :)

 3. Jā, es arī lūkojos pēc krekla, kurā var iespraust apročpogas… šitā stellīte man dikti patīk, tik kreklus nevar dabūt!

 4. Re, tad man atliek tikai atrast kādu, kas šūtu attiecīgos kreklus :D
  Mans risinājums noteikti būtu vīriešu kāds mazummazais izmērs. Itāļi noteikti nav lieli.

 5. ne pa lietu, bet esmu mazliet aizvainota, jo dilles neatnāca pa pastu, bet atrastas tika ziņķārības dēļ. un dilles nav pirmās, kas tā izrīkojas. žēl.

  bet par lietu – eleganti. šķiet, ka jāsāk izrotāt savs vīrietis.

  1. Nenāk jaunumi ēpastī? Varbūt Tavs epasts dozē un uzskata, ka es rakstu par biežu, t.i., es esmu spams :D

   1. aha. tikko visas kastes izskatīju, izrādas, ka šis pie mēstulēm met. muļķis. sabāru un ceru, ka labosies.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.