Par Edgaru un pogām.

Kad tikai tikko sāku kaut ko lipināt no plastikas, šķiet, ticēja tikai daži. Es domāju, ka tur kaut kas sanāks. Jūra likās līdz ceļiem, idejas kā mājas un pāris atbalstītāju – tā varētu raksturot pašu sākumu.
Edgars, puisis no skolas laikiem, bija viens no tiem nedaudzajiem, kurš sajūsmas pilns rakstīja atzinīgus vārdus. Skolas laikā Edgars mācījās klasi zemāk un bija tā tipa puisis, uz kuriem “lielās” meitenes neskatās. :D Tāds pasīks, miesās vēl nepadevies, taču biedrojās ar īsto kompāniju un puiša sabiedriskums neatstāja viņu nepamanītu. Ziniet, kā ar šiem pasīkajiem puišiem notiek? Vienas vasaras laikā tie, vai nu ēdot kādus ātraugšanas vitamīnus, vai arī diennaktīm karājoties pie zviedru sienas, pastiepjas par 20 centimetriem garāki. Ar Edagru notika tieši tā pat. Kad pēc ilgāka laika pārtraukuma viņu redzēju, likās – mmm… (smaidu), skat, kas izaudzis! (Tad ir tas mirklis, kad “lielās” meitenes sāk nožēlot, ka neskatījās :D )
Edgaru satikt vienmēr ir prieks, jo viņam ir kāds stāts, kāds piedzīvojums, par kuru var runāt stundām.

Kāpēc es vispār par viņu stāstu?
Jo citiem puišiem es vēl neko neesmu taisījusi, tikai viņam un tas, ko es uzmeistaroju nedēļas nogalē (pirms tam kad tīrot plastikas griešanas asmeni, iešņāpu labās rokas rādītājpirkstā.. ou, jē, un mājās beidzies leikoplasts!) ir sens Edgara lūgums (nebūtu lūguma, es i laikam nemēģinātu), jo, ja izdosies, viņš gribēs vēl =) Ļaujiet man ar prieku atrādīt jums manas pirmās aproču pogas.


Klusi ceru, ka šis nav tas gadījums ar tiem pirmajiem kucēniem, kurus slīcina.

Published by

Kni

Love yourself more

33 thoughts on “Par Edgaru un pogām.”

 1. Ja es būtu vīrietis un valkātu glaunus pletkreklus, tad noteikti gribētu tādas apročpogas :)

 2. Ziņoju, Edgars ir sajūsmā =)
  Tagad tikai jāveic noturības tests ar aizdares stiprinājumu un tad jau redzēs, kā šī lieta tālāk ies.

  1. Sākumā ļaušu Edgaram izmēģināt, lai es zinu, vai man kaut kas nav jāmaina stiprināšanas procesā un tad arī uzradīs Tavam kungam.

 3. Un tagad es nožēloju, ka savam vīrietim pāršuvu kreklu uz parastajām pogām. Šādas apročpogas es ar labprāt uzdāvinātu viņam. Pa smalko!

 4. Uhh, cik esmu laimīgs, priecīgs par šīm skaaaaaistulēm! paaaldies, Ingu (hug)

 5. Kopumā ļoti zolīdi. Vienīgi zilā krāsa ne visos gadījumos derēs. Bet tas jau netraucē piemeklēt citas krāsas pogas (;

   1. Ar kreklu krāsām pats neeksperimentēju. Nospiedošā vairākumā ir balts visās tā variācijās. Es biju domājis, ka uzvalciņa krāsai arī ir nozīme

 6. es tā puiša vietā rokas vien cilātu :D viņu un viņa apročpogas noteikti ievēros! :)

 7. Skaisti! Lieliska doma! Tā ir brīnišķīga dāvana vīriešiem smalkiem, kam vispār grūti ko uzdāvināt.

   1. Kase, ja viss labi turēsies un stiprinājuma tehnika nepievils pēc izmēģinājumiem, es Tev vienas nosūtīšu. Varēsi provēt, vai kvalitāte tur!

   2. Ai, paldies, bet ne par to… Es tikai gribēju atbalstīt nopūtu, ka smalkiem vīriešiem vispār grūti kaut ko uzdāvināt! :->

    Šito viņi valkā līdz baltām vīlēm, jo to, redz, dāvinājis tas, bet to kaut ko citu – nē, ne par ko, jo to dabūsi no tā tur. Kā ar maziem bērniem, ziniet. :->

 8. oo,būs jāiemācās šūt krekls vīrietim ar tiem smalkajiem atlokiem un klāt jāuzdāvina makten glītas apročpogas. tad jau tagad saspringti jāgaida, kā veiksies testa mēģinājumam. :) un jādarina krekls :) mmmm, ideja ir super!!!

 9. hmm… tu zināji, ka etiķete nosaka aproču pogu krāsu saskaņot ar jostas sprādzes krāsu? :) te tev jau komplektiņi būs jātaisa :))

  1. Visiem jau jostu nevajag :D
   Obligātais variants – tikai kārnajiem un tusnīšiem. =P

   Pieļauju, ka te vīrieši, kas ikdienā lieto aproču pogas, varēs Tev precīzi atbildēt šo lietu.

   P.S. Tu somiņu ar apaviem un cimdiem saskaņo?
   P.S.2. Nekad neesi vilkusi zeķubikses pie kurpēm ar atvērtu purngalu?

 10. hi, hi, atradi gan etiķetes paraugu :D pat darba vieta man nav pietiekami liels stimuls visas tās grāmatu gudrības atcerēties un ievērot..
  nu bet jostu gan valkā ne tikai cīsiņi un sardeles ;)
  par apročpogām nesen sanāca runāšana, tāpēc arī to atcerējos šīs smukās ogas ieraudzījusi :) vēl toreiz uzzināju, ka uzņēmumos aproču pogas drīkst valkāt tikai vadība… tas ir kā varas simbols! Bet nu visdrīzāk runa ir par klasiskajām metāliskajām pogām!

  1. Bet jostu sprādzes lielākoties ir vai nu sudraba, vai zeltītā krāsā.. tā kā… Par tiem sardeļcīsiņiem (zinu, zinu, nesmuki šitā teikt. Fui. Nokaunos), es gan biju domājusi par klasisku uzvalku. Tiešām vienmēr jāliek?

   Lai ko tā etiķete arī neteiktu, viena lieta gan man šausmīgi riebjas. Tā sprādzīte, vai kas tas ir.. nu tas bleķa gabaliņš, ar kuru kaklasaiti piesprauž pie krekla. Briesmīga štelle.

   1. hmm.. man jau šķiet, ka smukāk ir ar jostu! bet tas tā subjektīvi…
    man arī tā sprādzīte ne visai! liek domāt par frizētavu un matu krāsošanu :D vienīgi atbalstu tādas mazas un neuzkrītošas, jo tomēr svarīga funkcija tām ir!

   2. Vīrietis siksnu lieto vienmēr. Neatkarīgi no vēdera izmēra. Tas ir kā kurpēm šņores. Ja uzvalkam nav siksnas, noturēs par tādu, kas priekšlaicīgi aizbaidīts no drēbju skapja vai vienkārši iepriekšējā naktī uzdzīvojis.

    Uzvalks vispār signāls, ka ievērojam etiķeti. Ja tāda nav svarīga, var ģerbries ekstravagantāk vai ikdienišķāk. Ja tomēr uzvalkā, ir labi zināt un ievērot etiķeti. Apročpogu stiprinājuma (metāla) krāsai jābūt tādai pašai kā siksnas sprādzes krāsai. Ja “zelta” sprādze, tad arī aproces zelta. Par pašas pogas krāsu – tai ir tik par (ne)brīvas izvēles iespējas kā kaklasaites izvēles iespējas.

    Večiem, kam tas ir svarīgi – vispār vai konkrētajā situācija – etiķetes (attiecīgā “līmeņa”) vai tieši otrādi – neveiklības, atšifrē ātri. Uzvalku, kaklasaiti, aprces – to visu jau lieto tikai un vienīgi iespaidam. Tad tad iespaids būtu pareizai, ievērot noteiktumus, kas večiem ir maķenīt stingrāki, ir ļoti izdevīgi – galu galā arī finansiāli.

    Kaklasaistes sprādze gan tiem, kam pāri 60, vai tiem, kas par gaumīgu uzskata arī kaklasaiti ar strausiem. Bet par gaumi nestrīdās, par gaumi iedzer. Priekā!

 11. Nu re, šo tad es arī gaidīju. Nevis par un ap, bet viedokli no cilvēka, kas katru dienu ar šīm lietām saskaras.. vismaz man šķiet, ka saskaras. Vai vismaz ir aktuālas.

  Paldies par mazo mācībstundu!

 12. Un vēl, varbūt stulbs jautājums, bet kā ir ar pulksteni? Tā metāliskajai daļai arī jāsakrīt gan ar jostas sprādzes krāsu? Vismaz pēc visiem stāstiem tā prasa mana loģika.

  1. To es nezinu gan. Ja padomā, neesmu pat redzējis lietojam punksteni kopā ar aprocenēm. Lieta tāda, ka kreklam, ko pogā ciet ar aprocenēm, aproces ir ļoti platas. Manuprāt to pulnsteni vēl virs krekla – pie pašas delnas pamatnes – iespiest ir nereāli. Varbūt ka tad tas pulkstenis dzīvojas vispār zem krekla un ārā nav redzams. Drīzāk jau skatās krāsas saskanību “pulksteņa siksniņa – josta – kurpes”. Jostai un kurpēm jābūt vienas krāsas.

   Pulksteni kategoriski nelieto pie smokinga. Smokinga kreklam var būt parastās vai aprocenes.

   1. Ak, dies`, nu gan jūs laižat! Man jānolien pagultē, ka lielāko daļu no tā visa vienkārši ignorēju (:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.