Par krāsām

Man pat nebija mērķa, tikai izkāpt laukā no ierastās krāsu gammas, salikt kopā to, ko citreiz neliktu un salikt vairāk, kā, visticamākais, neliktu. Paskatīties uz sevi citādāk, ļaut sev citādāk un svētdienā patrenēt pirkstus citādāk.

Ja nu kādam gribas manu "citādāk", tad var celt roku un mēs par to varam parunāt.
Ja nu kādam gribas manu “citādāk”, tad var celt roku un mēs par to varam parunāt.
Tik ļoti gribējās daudz. Ne tik, bet daudz, taču kādā brīdī vairs nevarēju apstāties un zilonis jau bija vienos ziedos. Viss.
Tik ļoti gribējās daudz. Ne tik, bet daudz, taču kādā brīdī vairs nevarēju apstāties un zilonis jau bija vienos ziedos. Viss.

Lai silti un saulaini!

Published by

Kni

Love yourself more

15 thoughts on “Par krāsām”

 1. Ak, tas ir īsts pavasara zilonis manās šā brīža sajūtās!!! Vai drīkstu celt roku?? :)

 2. Melgalvja zilonis – iesi, vienos ziedos būs tev taka, puķu plakstus minot, iesi vienos ziedos.. (vai tuvu tam)

 3. aw…iekodu apakšlūpā un nopūtos….ja nu kas, iestājos rindā otrā ar paceltu roku ;)
  šis ir labs blīkšķis!

 4. kā auduma gabaliņš no raibas blūzes, es ar gribu ko tādu, tik citās krāsās (:

 5. Vīī, nokavēju?!… Tas būtu skaists Pirmā ziloņa stāsts :)…
  Atvainojos, vispirms -Labdien virtuvē! Es bez brīdinājuma, pa taisno no ielas. Jau labu laiku vēroju virtuvē notiekošo “pa durvju spraugu” ar domu, ka kaut kad tā pieklājīgi un smalki pieteikšos uz tasi tējas, bet šis Zilonis mani mudina rīkoties tagad un tūlīt. Skaistie vārdi šobrīd nez kur iesprūduši, skaidrs ir tikai tas, ka ļoti, ļoti vēlos Viņu par savu Draugu.
  P.s.1. Vai iespējams kaulēties ar Elīnu?
  P.s.2. Jebkurā gadījumā diena kļuva priecīgāka jau redzot vien Viņu šeit :) Paldies Tev, Kni!

  1. Silze, kaulēties nevajag, lai tiek Tev pirmais zilonis. Tik košs un puķains šim pavasarim. Pati ļoti labi atceros savu pirmo un kā pie tā tiku, tas joprojām ir mans īpašākais zilonis. Man šodien ir brīnišķīgs noskaņojums, tad nu lai kaut daļiņa no tā tiek arī Tev – caur šo ziloni. Priekā! :)

 6. Jocīgi, bet likās, ka šo neviens negribēs.. tik sapuķotu.
  Par to, vai Silze var kaulēties ar Elīnu, tur jums, meitenes, jāvienojas pašām, bet citādi pavisam noteikti varu sapuķot vēl pārīti vai trio.

 7. Man beerniibaa bija kaut kaada krievu izdevuma kraasojamaa graamata ar liidziigiem ziedu motiiviem, kurus tad izkraasoju kaa Tu savu ziloniiti, visaadaas neiedomaajamaakaas un varbuut pat ljoti iedomaajamaakaas tonju gammaas :)

 8. Labrīt! Saldū saulains un priecīgs rīts! Saulains tāpēc, ka saulains, priecīgs tāpēc, ka vienas no pirmajām rīta ziņām tik jaukas :)
  Mīļš paldies Tev, Elīna!
  Par to, kāpēc tik ļoti sagribēju šo sapuķoto ziloni… Vakar, jau pēc vēlmes izteikšanas,pārlūkoju visu Kni ziloņu kolekciju, viens par otru skaistāks, katrs īpašs, daudzi pat izsmalcinātāki un elegantāki par šo, BET, ar šo nostrādāja kaut kas cits. Līdzīgi kā, kad suņa vai kaķa bērniem meklē saimniekus, tad to īsto izvēli izdara katrs konkrēts viņš, pienākot klāt vai ierāpjoties klēpī, mēs varam tikai ļauties un tā būs vispareizākā izvēle, neskatoties uz to, ka kāds cits no metiena ir glītāks, mīlīgāks vai citādi, ar prātu izvērtējot, piemērotāks. Tieši Sapuķotais man piemiedza un tieši vakar es to saredzēju. Nu tā :)
  Gaidu ziņu no Tevis, Kni! Lai visiem priecīga un saulaina diena!

 9. Man prieks, ka Tev ir prieks, Silze! Šis patiešām ir burvīgs, un ar savām krāsām un košumu tiešs trāpījums arī manā sirdī. :)

  Lai jums ar puķaino laba draudzība! :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.