Par pārmaiņām

Virtuvē iestājies miers un briest pārmaiņas. Kurā no virtuvēm? Šajā ir miers, bet pārmaiņas briest reālajā, mūsu rezidences virtuvē. Ar pavisam neparastu un patīkamu vieglumu šovakar tika pagatavotas vakariņas un galu galā pamanījos atrast iemeslu vēl vieniem svētkiem – Avotielas rezidencē mitinos jau gadu. Tieši pirms gada vienas nakts laikā sakrāmēju mantas, pirms tam lielu daļu no tām izmetot, sarunāju palīgus un ar savu ne lielo iedzīvi pārcēlos uz dzīvi te. Mana sīkā istaba nu tika aizstāta ar milzīgu istabu, kurā tā īsti nemaz nebija ko likt. Drīz vien tiku pie skapja, matrača, galda, kumodes un vēl dažiem sīkumiem, kas istabu vien drusciņ sašaurināja. Tā joprojām ir kā deju zāle, vēl tikai paklāju derētu, lai aukstajā ziemā nesalst kājas. Pat aizkarus esmu sagādājusi pieklājīgus un kaimiņiem skats uz manu istabu nu ir slēpts.

Virtuvē sienas tiks pie jaunas krāsas. Šovakar, krietni iestiprinoties, jau mazlietiņ paniekojāmies, padīrājot iepriekšējo klājumu nost. Tāds vieglums un prieks. Taisni vai žēl, ka nebiju klāt tajā laikā, kad šeit visām sienām tika dīrātas nost tapetes. Mmm…. iedomājos, kā varēs pindzelēt un pēc tam apsēsties pie galda, lai apbrīnotu padarīto. Pieliksim varbūt kādu iepriekšējā kaimiņa zīmēto gleznu un varēsim rīkot regulāras ekspozīciju maiņas.

Lai nu kā, bet izvākties no siltās ligzdas, lai arī ekonomiski absolūti neizdevīgi, bija viens varen labs lēmums, kuram pamudinājums nāca no malas. Dažreiz vajag piebikstīt, kad pašam dūšas nepietiek.

Tagad būs divi P.S.
P.S.1. Signi, pogu bildes būs mazlietiņ vēlāk pret pusdienas laiku. Es ceru, ka Tu tiešām tās pogas valkāsi =)
P.S.2. Pie papildus balvām no filmu ieteikumraksta tiek TIMEL un GRIETA. Ceru, ka epastus esiet norādījuši/šas īstos. Jums piedāvāju uztapināt ziloni pēc jūsu krāsu vēlmēm un ieskatiem – piespraužamu vai arī liekamu pie ledusskapja.

Lai labs miegs, vai arī silta diena! (viss pēc ieskatiem, kad lasāt)
FOTO aizlienēts te.
Mūzika TE.

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Par pārmaiņām”

  1. interesanti – arī mana pirmā pastāvīgā dzīvesvieta bija Avotielā :) vislielākā istaba kādā jebkad esmu dzīvojusi :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.