Kni virtuve

love yourself more

Par tīklu

Par manu interneta pieslēgumu varētu teikt: ja redzi mani šeit, tad zini, ka puiši manu ziedojumu ir pieņēmuši. Cik labi, ka nestrādāju mājās, jo citādi jau sen būtu atlaista. Visa šī sakarā, ja nu ir kāds, kurš tomēr iemaldījies virtuvē.. kaut kur starp Vintage festival pasākumu velokafejnīcā Miit vai starp pludmali, padalieties ar informāciju par to, kas jums mājās nodrošina globālā tīmekļa pieslēgumu un vai kādam no jums ir Lattelecom otiskais internets?

Bet tagad gan – laukā no mājas! Prom uz Miit!

Atvilktne: Kni.pūš.taurē
 • Sancho saka:

  Man ir optiskais, pie tam vis lēnākais, bet iet kā zvērs. Iepriekš bija IZZI, kas vairāk negāja nekā gāja. Bet ar Lattelecom nekādu problēmu, reiz gan pazuda uz divām dienām, bet nu vaina izrādījās kau tkur pieslēguma sākumā, kāpņutelpā , kur kāds pie skaitītājiem lienot, vadu mudžeklī bija ko sakustinājis vai sabojājis. Ir man arī interaktīvā TV, par ko ar priecājos un lepojos!!!

  11/06/2011 at 19:01
  • Kni saka:

   Bračka man ar visādas labas lietas par optisko lēnāko sastāstīja un man ir tādas aizdomas, ka pirmdien būs zvans par tēmu “kā es varu lauzt ar jums, sūda kantori, līgumu?” Nav jau man atkarība, bet visas nedēļas garumā nevaru saprast, par ko es īsti maksāju?

   11/06/2011 at 21:27
 • Tincii saka:

  Man ir optiskais internets!

  11/06/2011 at 20:36
 • em. saka:

  jā jā, optiskais ļoti labi. izzi vislaik plīsa, nagāja utt, beidzot visa tā čakarēšanās sāk apputēt.

  12/06/2011 at 00:45
  • Kni saka:

   Ar IZZI tikai sapīties esot īzī, pēc tam vairs nekas nav īzī. Man ir kaut kāds kaktu kantoris, kas strādā kā ierēdnīši – līdz sešiem. Tad viņi tin makšķeri, ieslēdz automātisko atbildētāju un kā jau ierēdnīši – ziņas klausās tikai darba dienās.

   12/06/2011 at 09:57
 • Ilziite saka:

  Man tagad LMT mobilais… Tas, kas datorā.. Nav gan lētākais (un nu jau vairs īsti nevaru pateikt tieši kāpēc LMT), bet iet OK. Un iespējas pārvietoties priecē (lai gan pagaidām netiek izmantotas)..
  Ja tā padomā – es lietoju ne gluži to, kas man nepieciešams.. :D

  12/06/2011 at 12:15
 • Sancho saka:

  Tad padalos pieredzē: mums to optisko piedāvāja staigājošais onkulis (tie, kas staigā un piedāvā visu ko), tad nu iesākumā dabūjām arī klāt bezmaksas pakas TV, bet nu tas okna kā mūsu vēlmi un vēlamo piedāvājumu iezīmēja kaut kādu dārgāku ineta variantu, kas ātrāk iet, bet kad jautāj;am vai tas lēnākais ir baigi sliktāks izrādījās, ka tomēr ar to ar mums pietiek (filmas tāpat esam vilkuši 5 min), un nevajag man lai tas notiku 1min, bet nu ietaupījums, pāris Ls katru mēnesi!!!

  12/06/2011 at 17:34
 • zais saka:

  Man ir LMT puļķis. Tāpēc, ka dzereuņā gandrīz nav citu alternatīvu. Radiopieslēgums – bet tas nav diez ko jaudīgs un ir pat dārgāks. Ar LMT gan ir kā ar bitēm – te ir žiglāks, te atkal lēnāks par klibu gliemezi. Bet ir. Un dod iespēju to paņemt līdzi, kas daudzkārt ir noderējis. Vismaz tajos gadījumos, kad negribas bakstīties tikai telefonā.

  13/06/2011 at 10:02

Leave a Reply