Paspēt līdz pasaules galam #11

Iespējams, ka Tev apavu izmēri atšķiras par pusizmēru, iespējams, ka Tev viena acs rāda asāk nekā otra, iespējams Tev labās auss ļipiņa ir apaļīgāka nekā kreisajai ausij, iespējams Tavas kreisās rokas nagi ir glītāk veidoti nekā labās rokas un iespējams, ka Tev tāpat kā man – uzacis nav vienādas un iespējams, Tev vispār kreisā ķermeņa puse drusku atšķiras no labās, bet Tu esi tāds, kāds esi. Unikāls. Iespējams mazliet šķībs un greizs, iespējams, drusku nepareizs. Iespējams, Tu esi varen taisns, bet iekšiņa grīļojas uz vienu pusi. Iespējams, ka iespējams.

Vakardien vakarā skatījos uz šo ziloni, un, neskatoties uz tā dažām nepilnībām, man tas likās pilnīgs. Silts un tieši tāds, kādam tam ir jābūt. Kā smejies, manās jaunajās mīļākajās krāsās. Esmu nogurusi no perfekcijām un esmu nogurusi no varēšanas perfekti. Iespējams, tieši tāpēc tik labprāt cirtoju matus un ļauju kādai no sprogām būt nepaklausīgai.
Iespējams, ka iesējams.

Iespējams, ka neviens nav perfekts un tieši simpātijas ir tās, kas visus šķībos padara taisnus.

Lai nu kā, bet es vēlreiz paspēju līdz pasaules galam.
Šogad pēdējo.

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Paspēt līdz pasaules galam #11”

  1. Kā punkts uz i!

    P.S. Klusi iepīkstos un piesakos rindā jau uz nākamo gadu! :)

  2. Paldies, Si! Paldies, Elīna!

    Si, padod man ziņu par to, kad Tu būsi Rīgā, savukārt Elīnu pierakstu.

  3. Šis varētu būt skaistākais gada teikums – “simpātijas ir tās, kas visus šķībos padara taisnus”… vai, vai, vai… cik skaisti un patiesi!

  4. Man šķiet, ka ir jāņem rokā milzīga lupa, lai zilonī ieraudzītu kaut ko šķību vai nepareizu, bet zilonis ir tik šarmants, ka nevienam tāda doma neienāks prātā :)

  5. Paldies! Labs atgādinājums par to gada teikumu. Būs taču jāķeras klāt kopsavilkumiem.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.