Kni virtuve

love yourself more

Paspēt līdz pasaules galam #3

Mans mīļākais cipars ir 9.
Manā uztverē tas pārspēj septītnieku un sevī slēpj ko maģisku. Apgriez otrādi, sanāk seši. Saliec kopā 6 un 9, sanāk kaisle, sanāk iņ un jaņ. To var sadalīt trīs trijniekos, kā arī manu vecumu, saskaitot kopā, sanāk deviņi. Varētu meklēt vēl un vēl dažādas sakarības, bet virtuve sakarības šodien nemeklē. Virtuvei šodien 800. ierakts, turklāt, ja jau svētki, tad svētki! Trešais zilonis no īpašās sērijas “Paspēt līdz pasaules galam”, aizkadrā dēvētas par Indijas sēriju.

Liekas, ka esmu iegājusi garšā un šo ziloni uzdarināju bez īpašas skices. Raksta zīmējumu, atšķirībā no pirmajām divām reizēm, zīmēju pēc tam, kad zilonis jau bija uzdarināts. Atkal salasīju kopā dīvainas krāsas, kas radušās no pārpalikumiem un ar juviliera precizitāti, sestdienas naktī, kas krietni iestiepās līdz pirmajiem gaiļiem, darināju šo indieti. Jāteic, ka no visas sērijas tas man mīļākais, un, tikko darināts, tas tika pie sajūsmas saucieniem un prieka dejas. Tajos brīžos, kad man ļoti patīk tas, kas sanācis, es pie sevis no sajūsmas spiedzu vai smejos, turklāt mani pārņem tik piepildošs prieks, ka gribas ar to dalīties, dalīties un dalīties, tikai ir kāds bet.. ziloņus darinu naktīs un nezinu, cik ļoti sajūsmināts būs tas cilvēks, kuru izvēlēšos par prieka saņemšanas upuri. Parasti gan apskatos pulkstenī, attopos un nomierinos. Viss prieks tajā mirklī paliek pie manis.

Lai kā tur būtu, Tincii šodien teica, ka tagad jāgaidot 1000ais ieraksts, uz ko es piebildu, ka tad beidzot varēs mest mieru. Tāda atbilde viņai negāja pie sirds un tika rosināta doma par ballīti. Es jau varot domāt tēmu. Mhm, virtuve. Varēs par čaiņiku, nazi vai mīklas rulli pārģērbties.

Muļķīgus jokus pie malas!
Foto moto loto virtuvē.

Atvilktne: Sloņ un darbi
 • Mēnessmeitēns saka:

  Burvīgas un sātīgas krāsas… Un tie auskariņi ir TIK dievīgi sanākuši! :)

  Vakarā izbaudīšu vīna glāzi uz Tavas virtuves 800-ā ieraksta veselību… :)

  Vēlu, lai rakstāmais neapstājās, datoram nebeidzas burtiņi, iedvesma dzīvo roku rokā ar Tevi arī turpmāk, apvijot ar savu maģiju…

  Ņu ko, lai to ierakstu ar laiku kļūst reiz 9!? ;) un tad vēlreiz reiz 9! ;)

  P.S. – man arī patīk skaitlis 9. Kā nekā mana dzimšanas dien iekrīt 29 datumā un vārda diena savukārt 9! :)

  01/08/2011 at 18:16
 • Tincii saka:

  Labi, es vairs neklaigāšu neko par ziloni, tikai saldsērīgi apskaudīšu īpašnieku. Un ballītei būt, nemaz nedomā izsprukt! :)

  01/08/2011 at 18:18
 • Kni saka:

  O, Mēnessmeitēn! Jūtos kā dzimšanas dienas svinības pie galda, kad tiek celtas glāzes un izteikti tosti. Paldies!

  Tincij, Tev arī paldies! Pagaidām īpašniece esmu es. Šis ir tā.. nevienam nebija domāts. Sev uztaisīju :D

  01/08/2011 at 18:36
 • Dainis Gžibovskis saka:

  Patiešām – arī es paceļu savu kafijas krūzi par godu 800. Kni bloga ierakstam. Patiešām pārsteidzoši – esmu tieši 4 reizes zaļāks un mazāk bagāts ar rakstiem nekā Tu. ;)

  Lai arī turpmāk blogs tikpat garšīgs kā līdz šim! ;)

  01/08/2011 at 19:34
  • Kni saka:

   Ja ķertos klāt ar rediģēšanu, tad kāda ceturtā daļa būtu derīga :D
   Citādi paldies par krūzes pacelšanu. Jo vairāk te lasu, jo vairāk liekas, ka tiešām svētki. Svētkiem maz vajag.

   01/08/2011 at 22:43
   • Gicha saka:

    Jā, jā svētki, īsti gaidīšanas svētki… Lai arī vasarā sanāk retāk, vienmēr atveru tavas grāmatas lapaspuses ar īstu gaidīšanas prieku – ar ko pārsteigs un dalīsies šoreiz, – kas būs iepriecinājis vai par ko burkšķēs… :)
    Priekā!

    02/08/2011 at 08:53
 • iness saka:

  skaisti, lai debesis paveras plašumā un Tavs radošums saplūst ar tām :))))

  09/08/2011 at 23:44

Leave a Reply