Paspēt līdz pasaules galam #6

Viņas balss intonācijā ir kaut kas tāds, kas manai sirdsapziņai liek trīsēt. Viņa prot paskatīties tā, ka ir grūti pateikt nē un grūti pateikt, ka vēl viņas kārta nav pienākusi. Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu, bet “Paspēt līdz pasaules galam” sērijas zilonis ar varen smalku knibināšanu daudzu jo daudz stundu garumā.

Šo ziloņu darināšanā ir kāda pavisam neparasta lieta. Brīdī, kad ir gatavs zilonis, turklāt, ja tajā ir tik daudz smalkumu kā šajā, kur katra mazā pērlīte savirpināta pirkstiem, tad doma par to, ka jātaisa vēl auskari, dzen vieglā izmisumā, acis saiet šķērsām un ir jāņem maza mazītiņa pauze ar tēju un siermaizēm, vai vienalga ko, kas tajā brīdī mājās pieejams. Stundas paskrien nemanot un nākas attapties teju vai gaismai austot. Vesela meditācija, citādāk to nemaz nevar nosaukt. Tas ir pacietības ceļš pie sevis, tā ir saruna ar krāsām un sīkumiem. Tas ir skalpeļa kroņa numurs.

Nu, Unci Punci, kā ar pacietības meditāciju?

Published by

Kni

Love yourself more

18 thoughts on “Paspēt līdz pasaules galam #6”

 1. Šis ir burvīgs! :) Kā smalka dāma skaistā mežģīņu veļā..un atkal tā vilinošā un fifīgā lāsīte uz pieres. Smalki un skaisti. Patīk!

 2. Tu jau zini, ka es neesmu pacietīga! Esmu īsts vējagrābslis, kas visu grib ātrāk, ātrāk… līdz finišam. Tikai reizēm es baudu procesu. Un es baudu to laiku, kad zinu, ka top Kni zilonis man. Tas vienmēr ir pārsteigums un vienmēr labs. Tāpēc man nav iebildumu gaidīt… kaut līdz pasaules galam :)))
  Paldies!

  PS: ij nemaz nenojautu, ka man tāda štengra balss :P

 3. Eh, spēju vien nopūsties no visa šī skaistuma un smalkuma, kas pēdējās dienās redzēts. Un pacietīgi gaidu, vai beidzot pienāks arī mana kārta. :)

 4. Šai indiešu meitenei kājiņas kā mežģīnu čībās un īsta pērle uz pieres, uh ku glīta!

 5. Sirsnīgs PALDIES!

  P.S. Eīnai lūgums par sevi un savām vēlmēm atgādināt epastā. Šeit izteiktās man gadās palaist garām. Nejauši.

  1. Kni, vai manu 7. kārtas numuru ‘indiešu’ tēmā arī esi palaidusi garām? :)

   1. Ja Tu periodiski lasītu arī epastu, kurš norādīts zem Tava nika, noteikti šādus jautājumus neuzdotu. Turklāt, Tu neesi Nr. 7.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.