Kni virtuve

love yourself more

Pieklājības pēc

Nepiedāvā cilvēkam to, no kā tu gribētu, lai viņš atsakās. Nav godīgi tā, jo tas, kurš pieņem piedāvājumu, patiesībā tiek čakarēts. Piedāvāt kaut ko piedāvāšanas un pieklājības pēc, nav nekas cits kā necieņas izrādīšana, turklāt “pieklājības pēc” ir viens no stulbākajiem argumentiem, kādu vispār var izdomāt.
Punkts.
Vai arī komats.

Atvilktne: Vakara čuksti
 • Tincii saka:

  nesaki hip! pirms neesi pateicis hop!, pateicis hop!, pateicis hop!…

  11/11/2011 at 08:58
  • Tincii saka:

   tb otrādi

   11/11/2011 at 08:58
 • smartbsolutions saka:

  pilnigi piekritu. bet plasak skatoties visenpatikamak sis princips darbojas – ja valsts iestades izsludina darba piedavajumu konkursu – varetu pat teikt “pieklajibas pec” – bet precizak: tapec, ka ta prasa likums… Tu cilveks piesakies, pat tiec atlasits uz tadu, ka rakstisko eksamenu, tad intervija, un tad: darbs tiek pieskirts kadam, kuru kads pazist un vispar: “tas taks jau ieprieks bija zinams, ka vins dabus, velti laiku tereji” sis piemers bez konkretas ministrijas minesanas ir no manas dzives, bet nesen tadu pasu dzirdeju vel viena gadijuma un noteikti, ka kadam no jums ari ta ir gadijies
  nevaretu teikt, ka es butu tagad par to, lai vini tos konkursus nesludina vispar,
  bet esmu noteikti pret – ka kads var kadu vietu dabut neizturot konkursa atlasi
  un vel esmu par to, ka man pasai vajadzeja iesniegt oficialu sudzibu un lugt noradit ar ko, mani rezultati konkursa ir bijusi sliktaki par atlasita cilveka rezultatiem un ta butu jadara visiem kamer sis nepotisms tiek pilniba izests no un likvidets.
  atvaino, Kni – varbut pec komata Tu isti negribeji dzirdet so, bet sirds pilna. sorry..

  12/11/2011 at 10:19
  • Kni saka:

   Ja sirds ir pilna, ir jāizrunājas. Nevar taču tādu smagu pukstētāju iekšā nēsāt, turklāt, cik nu tas var būt pozitīvi, ir labi, ka Tu manu privātās dzīves piemēru pārcel citā jomā, uz kuru to arī var attiecināt un par kuru es pat kaut kā neiedomājos. Tā kā runā droši.

   12/11/2011 at 10:22
 • Deglavs saka:

  galīgi nepieklājīgi pavaicāšu, kad būs jauns ieraksts!!!?? Jau kuru dienu veru vaļa un a`kal čuš.

  16/11/2011 at 10:54

Leave a Reply