Pieskaitītājs

Kling klang esam klāt, skaitām tautu. Te pieskaitāmie ir?
Nu re, trešdienas vakarā, kad savu nogurušo miesu biju atvilkusi mājās pēc sporta zāles un vēl gājiena vienam zilonim ierādīt mājās, izmirkusi lietū kā tāds aprīļa piliens, pilnīgi sagurusi baudīju vienu no maniem svētbrīžiem. Es ēdu vēlas, bet tomēr vakariņas. Lācis vēderā rūca pa visu pagastu un ar steigu prasījās apklusināties.

Kaut kur fonā rūca veļasmašīna, skanēja radio un visu nesteidzīgo mieru iztraucēja durvju zvans. Pusdeviņi… ne ko sev. Kas tur? Vajadzēja man kā mana ome nobļaujas, ja kāds tik vēlu nāk. Bikses tak var pielikt, kā viņa nopratina to, kurš aiz durvīm. Tad, lūk, pieskaitītājs atnācis. Tā ne ko sev laiku izvēlējies. Veru durvis, pūšu un elšu, nezinu īsti ko teikt, taču visiem spēkiem izrādu, cik nogurusi esmu. Vēlreiz nopūšos, klusi nolamājos, murminu, ka es taču jau internetā pieskaitījos, rādu izmisušu seju un ar visām šūnām demonstrēju, ka jaunais vīrietis manā teritorijā ir nevēlams.

Prom maita neiet un saka, ka es noteikti pieskaitījusies deklarētaja dzīvesvietā (vot nepieskaitījos vis tur, bet gan te!). Ko tad tas tagad nozīmē, ka mani divās vietās pieskaitīs? Vēlreiz nopūšos un noelšos, atbildu uz formālajiem jautājumiem par to, cik māja veca (nu kā lai es zinu? ..izdomā puika pats), par to, cik platība liela.. aptuveni (kāds aptuveni, es zinu precīzi – 47 kvm), tualete/vannas istaba dzīvoklī ir? (ir) Tiešām? Nav kāpņu telpā? (vecīt, nodemonstrēt? Tas, ka citiem dzīvokļiem tā, nenozīmē, ka šim dzīvoklim ir tā. Ja saku ir, tātad IR). Vēl pāris maznozīmīgu jautājumu un puisis taujā pēc mana telefona numura.

Nē, nu, vēl kas nebūs! Tālāk jau saku frāzi, kuru noteikti ne tikai es izspēru. Jūs to datu bāzi tak notirgosiet, iedomājieties, ka man telefona numura nav. Ir taču tādi cilvēki, vai ne? Puisis krata galvu un nu elš un pūš viņš. Epastu tad varbūt? Nu, johai! Nē! Iedomājieties, ka arī tā man nav. Esmu absolūti nesabiedriska būtne. Ar ārpasauli nesazinos. Iedomājieties, ka tiešām 21.gs ir cilvēki bez epasta un mobila telefona.

Tad viņš spēra laukā frāzi kā draudus.. TO VAR ATNĀKT UN PĀRBAUDĪT. Jejbogu, kas vēl nebūs. Lai nāk! Pirms tam lai piesaka vizīti. Līdz 20. aprīlim man visi dātumi aizrunāti. :D

Atvainojos puisim par sarunātajām rupeklībām un izliku tomēr no dzīvokļa.
Visu gaišu!

Ceru, ka šī humora deva jums būs pietiekama, lai koši aizvadītu piektdienu!

Foto aizlienēts TE no šī lieliskā zīmējumu bloga.

Published by

Kni

Love yourself more

10 thoughts on “Pieskaitītājs”

 1. Ei, ei, tikai mieru! Gan jau, ka džekam arī ir patīkamākas lietas, ko darīt pusdeviņos vakarā, a termiņš ta spiež. Tas, ka pārbauda (skaita vēlreiz, kas pieskaitījušies), tas normāli – tagad nevarēsim teikt, ka pavirši strādāja un greizi rezultāti. Var jau būt, ka atnāca ciemā, jo vēl kāds ‘neredzamais’ kopš senseniem laikiem tur pierakstīts.

 2. ha. man arī bija jauneklis, kurš nāca mani pieskaitīt, kaut netā to biju cītīgi izdarījusi. tad nu es šo aizsūtīju prom, bet pēc 15 minūtēm ar nolaistu astīti šis atkal bija klāt. apžēlojos un skaitījos otrreiz.
  saprotu, ka tas viņu darbs, bet tāpat nikna biju.

 3. Cik miermīlīgi :) Es nebūtu laidusi pār slieksni un sūtījusi uz statistikas kantori, lai pārbauda tur savus sarkastus, kas ir, kas nav pieskaitījies.

 4. Ak jel.. šie viesmīlīgie un laipnie latvieši. Un tad vēl brīnaties, ka veikalā pārdevēja Jums uzrūc.
  Cikos tad lai tas cilvēks veic savu darbu? Tad, kad neviena nav mājās?

 5. Inī, kāds sakars ar latviešiem? Varbūt ezz ir ukrainiete, bet sprādziensSkapī portuāliete. Turklāt man izbrīnu rada tas, ka to saka māte, kas mājās dzīvo lielāko daļu viena ar mazu bērnu. Vai Tu visiem svešiniekiem tumsā ver durvis vaļā? Vienalga, ko viņi teiks? Vienalga, par ko uzdosies?

  Cikos lai nāk? Septiņos lai nāk, nevis pusdeviņos. Vismaz ir gaišs.

  Turklāt kāds te sakars vēl ar pārdevējām veikalos?
  Ko es viņam rupju pateicu? Ka esmu nogurusi? Man vajadzēja pateikt, ka pēdējo reizi ēdu kaut kad divpadsmitos? Ka es knapi turos kājās? Sistēmu pārbaudīt vajag un tad nākt.

 6. nu taisnība gan ir – 9 vakarā ir par vēlu. cik man zināms, visi datu vācēji drīkst iebrāzties pie cilvēkiem ne vēlāk par 8 vakarā un ne agrāk par 9-10 no rīta…

  bet par telefonnumuru vai epastu – par tiem gan nevajag uztraukties. puika pats nezvanīs, tie vienkārši vajadzīgi, lai varētu pārbaudīt, vai viņš tiešām bijis vai pats savilcis mistiskus ciparus un datus :) un visticamāk jau nezvanīs (zvana tikai dažiem no saskaitītajiem cilvēkiem, līdz ar to varbūtība, ka gadīsies tieši tas nr., ir maza :) ) toties ja pazvanītu, varētu pasūdzēties, ka šis tik vēlu iebrāzies :D

  tāda nu ir tā statistikas padarīšana…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.