Kni virtuve

love yourself more

Piezvani tētim!

Atcerieties mazo vīrieti, kurš zināja stāstīt, ka delfīns ir viņa un ka viņš zinās, ko ar to darīt? Tad, lūk, vīrietis aug un kādu dienu paziņojis mammai, ka derētu spēļu kompanjons.
“Mammu, es gribu mazu brālīti!”
“Nuuu… tas jau nav tik vienkārši. Tas nav tā, kā aiziet uz veikalu un nopirkt lelli..”
Puika, saprātīgs čalis būdams, zina, kas darāms un vēsā mierā mammai atbildējis:
“Piezvani tētim!”

P.S.1.Kas attiecas uz bērniem, man savulaik bija teorija.
Ja vīrietis tiek pie meitas, tad šī mazā sieviete kļūst par viņa mācībstundu, jo diez ko viegli nav attiecīgā vecumā noskatīties, kā pie meitas atnācis tāds pats kretīns, kā savulaik bija viņš pats.. Ja tiek pie dēla, tad tā viņam iespēja izaudzināt tādu pašu vīrieti, kāds iespējams ir viņš pats. (Iespēja sevi turpināt?) Visu to pašu var attiecināt uz sievietēm. Bet nu jā, šo visu var apstrīdēt un tas nav uzskatāms par patiesību.

P.S.2. Teorija balstīta faktā, ka visi manu studiju laiku biedri-meitu ģēģeri tikuši pie meitām. Lielākie pa kreisi laidēji pat pie divām :D

Atvilktne: Kni.nieki
 • melato saka:

  Interesanta teorija, un arī manuprāt, nav tālu no patiesības. Meitas tēvam noteikti paver citus apvāršņus.

  05/07/2011 at 09:19
 • Gicha saka:

  Par to iespēju sevi turpināt, stulbi, bet es ar vien biežāk sevi pieķeru pie domas, ka es taču gribu, lai tas bērns ir tāds un tāds, darītu tās lietas, kuras ir nepiepildītas pašai… ai, ai, kā mēs sačakarējam tos bērnus jau pašos pamatos… katru dienu sev saku stop!!!

  05/07/2011 at 09:26
  • Kni saka:

   Turpināt nenozīmē tas, ka viņam jāizdara Tevis neizdarītais, ka jāpiepilda Tavi nepiepildītie sapņi, jo tādā aspektā tā drīzāk būtu veiksmīgāka atkārtošana.

   05/07/2011 at 17:59
 • kretīns saka:

  Abi, labi. Sievietēm/Meitenēm pašām sevi ir jāsargā no kretīniem. Tāpat arī sievietes, ir kas padzīvo pie viena, pēc tam pie cita, pēc tam atkal atpakaļ pie pirmā utml. Ir tādas, kas meklē sponsoru un atklāti arī stāsta savām draudzenēm un ja puisis kaut ko padzird, tad uztaisa kucēna skatienu un tēlo, ka neko nezin. Krāpēji, izmantotāji utt. ir abi dzimumi. Pasties apkārt kādas meitenes aug.

  08/07/2011 at 11:59
 • Mēnessmeitēns saka:

  Parasti dēlu cenšas izaudzināt par labākiem, nekā ir paši. Un cenšas tiem ieaudzināt tādas rakstura šķautnes, kuras nekad pašam nav piederējušas. Un stum un grūsta darīt to, ko paši nekad nav darījuši!!!

  10/07/2011 at 00:49

Leave a Reply