Post brīvdienum

Īsi pirms izbraukšanas no Ziemeļpola, mani vienmēr pārņem doma, ka to pārceļošanas posmu varētu izlaist vai vienalga, padarīt par nebijušu, jo nosēdēt rāmi 2.5 stundas.. diez kas nav. Nekas neatliek, ka ļauties miegam, ja tas izdodas vai arī lūrēt laukā pa logu uz piesnigušo lauku ainavu. Izvēlējos pirmo, jo tas ir apbrīnojami, kā atkal un atkal izbraukuma brīvdienas noguļu. Gluži kā uz burvju mājienu, acis krīt ciet un esmu gatava visas brīvdienas pavadīt horizontāli.

Brīvdienu atklāsme nr.2. Esi izaudzis, legāli vari sadzert ar vecākiem. Aizvedu mammai Čīles vīnu, bet tā vien liekas, ka tas paliks nākamajai reizei, jo šajā, kad bija jāizvēlas starp Metaxu un Absolūtu, priekšroku devu otrajam. Dzidra manta, ne galva sāp, ne slikta dūša. Kaut kā tomēr katru reizi ir mazlietiņ dīvaini, jo tak pavisam vēl nesen vienīgais, uz ko pie svētku galda no dzērieniem varēja pretendēt, bija dzērveņu sula.

Lai nebūtu tā, ka to vien darīju, kā ēdu un dzēru (uzsvaru liekot uz pirmo), tad pamanījos arī noskatīties kādu filmu (kaut kad pa vidu visam pārējam, kas bija vācu valodā. Gluži kā izbadējusies, katru reizi tveru visus raidījumus un filmas, ko rāda šajā mēlē). “Labā sieviete”. Filmā spriedzes nekādas, tik krāšņi tērpi un mazlietiņ garda humora. Ak, jā, vēl arī Skārleta Johansone un Helēna Hanta.

Sievietes neuzticas sievietēm.
Vīrieši neuzticas sievietēm.
Neviens neuzticas sievietēm.
Tas vieno katoļus un hinduistus.

Sievietes iedvesmo vīriešus uz lielām lietām, bet pēc tam neļauj tās realizēt.

Lai koša nedēļa!

Published by

Kni

Love yourself more

One thought on “Post brīvdienum”

  1. aha, ir fein, kad esi izaudzis un vecāki salej :D mana mamma ar`, kad aizbraucu ciemos uz to K.zemi, velk no barčika ārā konjaku, sak: “meitiņ, ņem, iedzer asinsritei!” :D un es ta bļauju: “mammū, nu pa daudz!” :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.