Prasīt prasās tautās

Aukstums, kas pārņēmis māju, palēnām mani dzen izmisumā un patiesībā beidzot varētu būt tas mirklis, kad es varētu apraudāties.. aiz izmisuma kaut vai, bet bail jau raudāt. Sasals asaras lāstekās un vēl sagriezīšos. Nesaprotu, kāpēc ir tik grūti uz nedēļu pieslēgt apkuri. Vai cilvēcības nemaz vairs nav palicis? Ne kripatas? Man mugurā divi džemperi un vakaros vissiltākā vieta mājā ir gulta un trīs segas. Vannas istabu ienīstu principā un, kad pēc dušas aizsvīst logs, roka neceļas to atvērt, lai tas atsvīstu. Tas viss saucās maijs un žīdiem, kas darbina apkures katlu, žēl sildīt cilvēkus. Paldies, mīļā valsts, ka svētkos man dāvini izmisumu! Paldies! Valdis ar savām siltajām runām var iet dēt.

Bet nu par ko jaukāku.
Kad ciemos atnāk kāda no draudzenēm un sanāk izrādīt somiņu atvilktni, visas kā viena iesaucas, ka man viņu esot daudz. Nu ir, ir.. taču lielu daļu no tām arī lietoju. Ir daži eksemplāri, kas savulaik iegādāti ar saukli “saimniecībā noderēs”, tā arī nekad nav noderējuši, vai noderējuši tikai vienu reizi. Šoreiz piedāvāju jums savā īpašumā iegūt divas daiļavas.
Pirmā ir lakādas ar reljefu. Pabijusi vienu reizi teātrī, taču vairāk tautās nav gājusi. Tik mīlīga, taču skumji guļ atvilktnē un prasīties prasās iziet tautās. Tikai 4.50 Ls un viņa ies kopā ar Tevi. Ir iesējams pievienot klāt lencīti.

Savukārt šo ķieģeļu krāsas madāmu savā īpašumā ieguvu tālajā 2006. gadā un kopš tās dienas cilvēkos viņa vairs nekad nav bijusi. Velveta somiņa ar trīs iekšējām kabatiņām. Viena ar rāvējslēdzi. Pieļauju, ka visērtāk to tomēr būs nēsāt kā clutch tipa somiņu pašautu padusē. Šī savukārt tikai par 3 Ls.

Ja kāda no šīm somiņām Tevi ieinteresējusi, kārtība ir jau ierastā – cel roku, raksti komentāru un visu pārējo sarunāsim.

Lai silti un labs miegs!

Jūsu nosalusī Kni

P.S. Ņemot vērā, ka izskatās, ka saimniecībā nevienai nekas nenoderēs, varbūt kāda/-s, kura/-š ir nesusi/-is kaut ko uz Otro elpu, lūdzu apskaidrojiet mani, kāda ir procedūra. Posīs tās somas un Cosmoss diskus turp.

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Prasīt prasās tautās”

  1. Kni, šitādus piedāvājumus jāizsaka pēc 10.datuma, kad lielai daļai algas diena :D Tagad pēdējie līdzekļi tiek novirzīti sildelementu iegādei :)

  2. O,vismaz vel kadam ir somu (pirkshanas) slimiba!:D
    man LV majas ir vesels lerums somu!:) ta vinjas tur vientuligi gulshnja skapi!:(
    lai gan savu brivdienu laika tagad tiku pie vel vienas somas!:)

  3. Es gribu to melno. Vispār gribu abas, bet melno man arī vajag.

    Ar Otro elpu viss ir smuki un vienkārši, aizej uz turieni, uzkāp otrajā stāvā un iedod visus labumus smaidīgajai meitenei, kura stāv vai nu aiz kases vai turpat apkārt darbojas, tik brīdinu, ka pastāv iespēja mājās aiznest kādu citu somu :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.