Slēpošanas privātstundas

Reiz, sen senos laikos, kad vēl nenīdu ziemu, tā bija mana uzvaras kārts, mans jājamzirdziņš, proti, visu, ko biju salaidusi dēlī sporta stundās rudens sezonā, ar uzviju varēju labot ziemā. Atlika vien sagaidīt, kad sporta kurpes tiks nomainītas pret slēpēm. Varbūt kaunīgi tagad atzīt, bet katru gadu no pagultes izvilku to veco labo lauru vainagu un īpaši nemaz necentos. Nebija nevienam nekas jāpierāda, vien jāizslīd cauri.

Šajā sakarā, ja viens haltūrē, tad ģimenē noteikti tajā pašā jomā ir kāds, kuram i prātā nenāk halturēt. Šoreiz runa par manu kolosālo brāli, kurš gan savas aktīvās sporta gaitas valsts izlasē ir beidzis, taču joprojām ar sportu ir uz „Tu”. Ir atkal ziema un vienīgais brīdis, kad viņš par to sarauc degunu, ir tad, kad nevar iedarbināt auto.

Ja kaut ko proti, tad ir labi, ja šīs prasmes spēj pielietot arī praktiski, un tas ir tas, ko mans brālis dara.
Mīļo lasītāj-tējotāj-kafijotāj-kūkēdāj!
Iespējams, no skolas laikiem Tev ir radusies trauma un atmiņas par cieši sasaitētām slēpēm un galā uzmauktu maisiņu, lai ar tām neizbaksti kādam acis, kamēr ej uz skolu, nav tās gaišākās, tad šī ir lieliska iespēja traumu saārstēt kopā ar manu brāli.

Tev kārojas slēpot, bet īsti nepadodas?
Galvenais, nebēdā! Mans bračka ierādīs Tev tehniku – gan klasisko, gan slidsoli. Ja neesi iesācējs, varēsi uzlabot savu tehniku, uzzināt ko jauno par slēpju sagatavošanu un kopšanu, vai arī varēsiet uzrīkot mazas sacensības. Viss, kas Tev jādara – jāceļ roka, jāraksta epasts (G.Rozenbergs@gmail.com), vai arī jātver pēc telefona (264 88 083) un jāsarunā privātstundas slēpošanā!

Lai silti!

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Slēpošanas privātstundas”

    1. Vai ne? Pat ja īsti nav inventāra, man šķiet, ka to lietu arī var atrisināt.

  1. Ginča ir Tavs brālis? Mazā Latvija :))
    (nē, es personīgi nepazīstu, bet zinu, ka slēpo un brauc ar velo, un mans dārgais laikam ka pazīst arī personīgi)

    1. Ir, ir, mans brālis. Ziemā slēpo, vasarā brauc ar velo. Latvija ir mikroskopiska.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.