Purr purr

Man ļoti nepatīk pārsteigumi.
Laikam tieši tāpēc, ka nezinu, ko no tiem sagaidīt un galvā ir ieprogrammēta vilšanās. Gaidas gādā par vilšanos, taču jāatzīst, ka visas tās reizes, kur kādam arī ir izdevies mani pārsteigt, ir bijušas tās, kur man pat nav ienācis prātā kaut ko gaidīt. Bet nu jā, tik un tā nepatīk, taču es nebūtu es, ja tur nebūtu kādas galējības. Man ārkārtīgi patīk gatavot pārsteigumus citiem, un te viens būs.

Es viņu pamanīju tviterī jau pasen, vēlāk arī feisbukā pie burvīgās Ditas Lases (veģetārā uztura skolas “Vegus” vadītāja) un tad pie slavenā suņu puikas Odija ne mazāk slavenā un šarmantā saimnieka Vernera, un ja kādam ir saistība ar diviem tik jaukiem cilvēkiem, tad tur jābūt kam labam.

Labrīt, Renāte, šis pārsteigums ir tev!
Es zinu, ka tev patīk purpurs (visās šīs krāsas izpausmēs) un vēl es zinu, ka tev patīk kaķi. Lai šīs divas nosauktās patikšanas nejustos vientuļas, pielikšu klāt savējo. Man ļoti patīk, cik patiesi tu paud savu sajūsmu par kaut ko un tas, kā tu proti uzmundrināt. Par to arī paldies!

Šis ir sutton slice tehnikā darināts polimērkeramikas kaķis, kuru pēc tavas izvēles varēs pārvērst vai nu par kulonu, vai arī piespraudi. Lai tas viss vēl vairāk atbalsotos, tu tiec arī pie pogauskariem.

Ziemassvētki martā ir burvīgi, vai ne?

P.S. Tulkojot no angļu valodas, vārds “purr” nozīmē “murrāt”. Saliekot kopā purpur – ko te vēl brīnīties, ja vienam cilvēkam tik ļoti tīk šī krāsa un kaķi?

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Purr purr”

  1. Mani joprojām pārņem siltums un vieglas trīsas, kad ik pa laikam te paskatos uz savu Purpuru un mēģinu aptvert Tavu Pārsteiguma varenumu. šādi pārsteigumi man noteikti patīk, tādi, kas noliek mani uz lāpstiņām, un atliek vien ķert pēc elpas, lai melns gar acīm nepaliek. šķiet, ka visos soc. tīklos jau esmu Tev pateikusi Paldies, bet, atvaino, nevaru rimties! :)

    1. Un man joprojām prieks, ka spēju Tev sagādāt pārsteigumu, kurš uztur prieku visas nedēļas garumā!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.