Kni virtuve

love yourself more

Riekstkodis

To, ka nedēļas nogalē neko prātīgu neuztaisīju, vērīgākie lasītāji zina. Vēl vairāk zina tie, kas mierināja, baroja un vēl visādi citādi veicināja miera saglabāšanu.
Starp visām tām 3 reizēm, kad pilnīgi viss tika samīcīts kopā, pamanījos tomēr eksperimenta kārtā uzdarināt vienu purpurdraudziņu. Eksperiments šajā ziņā ir tas, ka bikšeles un auss darināti no pārpalikumiem jeb no tā, ko parasti griež nost un samīca kopā. Tekstūrainās maliņas no izrullētajām plastikas plāksnītēm. Tieši šī tekstūrainā daļa ir patīkams kontrasts attiecībā pret ziloņa muguriņu. Tā vien gribas ik pa laikam pieskarties.

Sakarā ar to, ka Kalifornijai ar trīs ziloņiem nebija gana, tad šo pievienoju brālīšu pulciņam un nesīšu rītdien uz pastu, lai tie sāktu savu ceļojumu uz Aizokeāniju un iepriecinātu pa Eiropu klīstošā dēla tuviniekus. Būs Ziemassvētku vēstneši!

Lai silti!

Atvilktne: Sloņ un darbi
 • Mēnessmeitēns saka:

  austiņa ļoti piesaista! :)

  29/11/2010 at 21:07
  • Mēnessmeitēns saka:

   p.s. – turies! Iedvesma atgriezīsies! :)

   29/11/2010 at 21:07
   • Kni saka:

    Paldies! Tikko sapakoju ziloņus katru savā papīra iepakojumā ar bantīti, tad vēl visus četrus rindiņā un vēlreiz papīra paciņā ar bantīti un ieliku kartona kārbā ar piecām izgrieztām sniegpārsliņām un zīmīti, lai rītdien liktu aploksnē. Ak, kā man patīk dāvināt un pārsteigt, pat vairāk nekā pašai saņemt dāvanas.

    29/11/2010 at 22:11
 • Agnese saka:

  ar katru nākamo ziloni Tu mani pārsteidz arvien vairāk :)
  un dāvināt man ar dikti patīk, tik ne vienmēr tam sanāk laika – un ja nav laika, tad ir vilšanās, ka šoreiz tā davana nav tik īpaša kā gribētos un varētu

  01/12/2010 at 11:55

Leave a Reply