Kni virtuve

love yourself more

Rītarosme

Atļaušos publiski atgādināt Tincii Mincii, ka aprīlis tuvojas straujiem soļiem, jo šim kājās gumijnieki un raito soli nekādi slapjie šķēršļi netraucē. Kas notiks aprīlī? Tincii un Kni ies vingrot :D Iesākumā reizi nedēļā, lai neapstājas sirds un nav jāsauc ātrie. Savas aktīvās sporta zāles gaitas pārtraucu apmēram pirms gada, kad stresa līmenis bija uzkāpis Everestā un svilināja visas enerģijas rezerves, kas bija. mīnus 7 kg kā nebijuši, sirmi mati un draugi piedāvā cepumiņus. :D

Sen neesmu svērusies un šis jautājums mani diezko nesatrauc, jo, kamēr lienu džinsos, satraukumam nav pamata :D taču fiziskā forma ir vāja un to laiks mainīt.
Lūk, te būs rīta rosme kopā ar muzikālo pavadījumu.

Un tagad uz dušu!

 • priedesfauna saka:

  labrīt Kni!
  dzīvs tas Tavs rīta cēliens
  prieks

  19/03/2010 at 10:51
 • Tincii saka:

  o jā, Tincijs Mincijs nav aizmirsis un, tiklīdz varēs, tā uzsāks šo pasākumu. Biksēs vēl ielienu, svārkos vairs ne :p

  19/03/2010 at 15:26
 • melato saka:

  Es nesen kolēģēm teicu, tikko uzspīdēs saulīte, sporta zāles atkal būs pārpildītas, ne tā kā tagad normāli var vicināties cik tīk:)
  bet nu apņemšanās apsveicama, protams!

  19/03/2010 at 16:30
  • Kni saka:

   Kopš sāku lipināt savas lietas, man palika arvien mazāk laika, lai 2x nedēļā tiktu pasortot. Tas bonusā tam, ka man nebija spēka iet, lai gan sākumā gāju tā, lai nodzen līdz pilnīgam spēku panīkumam tā, ka nespēju vairs padomāt, bet tad sākās veselības problēmas no pārslodzes.

   Citādi, tur tie periodi ir divi – pieplūdums pirms Ziemassvētku ballēm un pirms pludmales sezonas. Tie bija mani novērojumi, kad gāju regulāri.

   19/03/2010 at 16:34
 • inī saka:

  a es atsākšu septembrī! pašai smieklīgi izklausās tik tāla apņemšanās, bet nu ātrāk jau nesanāks :)) kur jūs – vecajā labajā vietiņā vai kādu jaunu provēsiet? :)

  20/03/2010 at 09:45
  • Kni saka:

   Vispār jāatrod kluba karte, jo kopš pārvākšanās neesmu to nekur manījusi, citādi.. nezinu gan, vai Māra gribēs iet uz F1. Tagad jau man dikti tuvu.

   20/03/2010 at 14:05

Leave a Reply