Runā viesis: Mia par viņu

Šis ir pieteikums rubrikai runā viesis, ko saņēmu epastā. Mazliet kaut kur jau dzirdēts un justs. Šaubu nav – bezkaunīgākā viešņa, kas te bijusi. Bet varbūt tā nav bezkaunība?

Mia.

Viņš vienmēr stāvēja zāles malā un dīdījās. Nekad nedejoja, kamēr asinīs neriņķoja vismaz divu dzērienu saturs un vienas nopīpētas cigaretes dūmi. Es tikmēr nevarēju saprast, ko joprojām meklēju šajā vīrietī un kāpēc joprojām biju viņam blakus. Jūs taču ziniet to teicienu par deju un gultu. Vai šie dzērieni bija arī kā iesildīšanās pirms gultas? Drosmei? Prasmes uzlabošanai?

Vēl vienu.. pēdējo reizi paskatījos uz viņu un nodomāju: labāk vīrietim pateikt, ka viņu nemīli, nekā to, ka viņš ir slikts gultā.

Foto

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Runā viesis: Mia par viņu”

 1. Man patīk tā bilde. Un doma manuprāt ir visai patiesa, tā vīriešiem ir ļoti smalka, vāja un ievainojama lieta :) Tad jau labāk pārdzīvot, ka nemīl nekā to :)

 2. Noteikti.. :) ka tā teikt nevajag..

  Mani shis uz pārdomām vedināja bik..
  …par prasmju raksturošanu.. Ko nozīmē – slikts? :) Vienīgais variants, kas man nāk prātā – kurls, akls un nejūtīgs.. Ja tā nav – tad viss ir kārtībā un atliek tikai komunicēt..
  Gribēt, lai kāds uzmin mūsu domas un vēlmes ir skaisti, bet dumji un bērnišķīgi.. Un vēl dumjāk man šķiet kādu nosaukt par sliktu (ne tikai gultā) tik tāpēc, ka telepātiju nav apguvis (esmu manījusi, ka šāda uzvedība ir diezgan bieži sastopama, diemžēl)..

  Par gultu un alkoholu gan ir cits stāsts un citas pārdomas..

  1. kurls, akls un nejūtīgs…. vēl arī egoists!
   bet vispār piekrītu, ka vīriešiem daba šūpulī diemžēl nav ielikusi telepātijas spējas!

  2. Labi jautājumi, uz kuriem izskatās, ka papildus atbilžu nebūs..
   Slikts – kurls, akls.. Ilzīt? Nejūtīgs vēl piekristu, bet ne jau tie pirmie divi.

   Man nav ne jausmas, kas īsti te bija domāts, taču ir gadījumi, kad komunikācija visticamākais ir kaķim zem astes un kaut kāda nojausma, ka te ir tas variants. Bet tā ir tikai nojausma.

   1. Ehh.. es jau vairāk laikam par to – slikts gultā..
    Nu un tas vairāk gan bija domāts ne par kurliem un akliem cilvēkiem tiešā nozīmē, bet gan vairāk par to, ka visu tak var pateikt, parādīt, ja dzird un redz.. :) neprecīzi izteicos, laikam..
    Nu un par tām diemžēl neesošajām telepātijas spējām – man gan liekas, ka labi vien ka tā, jo savādāk mēs, sievietes, nekad neiemācītos skaidri un gaiši pateikt, ko gribam.. Diemžēl..

 3. Nu to jau mēs nezinam vai varone nav mēģinājusi komunicēt :D Maz informācijas.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.