Runā viesis: Nokrisnis

Nekad nedomāju, ka tā priecāšos par lietu. Tādu, kāds tas šovakar – mazs, silts un ar gaisīgu bantīti apsiets. Tā vien gribas izsaiņot un pielaikot. Neskatoties uz nokrisni, liderīgi vīlē lielā zīlīte, vīlē līdz pat tumsai. Gribi negribi, jākļūst drusku vieglprātīgai, kad pavasaris nāk tik tieši. Un varbūt jākļūst arī drusku laimīgai. Šodiena vispār tāda mazo lietu burvībām pilna.

Thankyoumoreplease.

/Tincii pavasaris/

Iedvesmojoši, vai ne? Kā iesācies Tavs pavasaris?
Bet vispār, kad šodien līs, atceries par Tincii teikto.

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Runā viesis: Nokrisnis”

  1. Mans pavasaris iesākās aizvadītajā nedēļā ar kļavu sulām. Tā ir mana pavasara garša.
    Un pavasara lietus mazās devās ir pat ļoti patīkams. Tas noskalo visus ziemas putekļus, palīdz izkausēt pēdējās sniega paliekas, liek visam plaukt un zaļot, un pēc lietus kļūst tikt viegli elpot!

  2. Kni, šis pretendē uz krāsainajām pasakām ;) :D

    Mēs svētdien arī ieurbmām kļāvā sulas un citās kļavās kā arī pirts ozolā uzlikām sešus jaunus strazdu būrus – pavasara pievilināšanai! Tētis stāstīja, ka pārīs būri jau esot piemērīti, taču gala lēmumu spīdīgi melnejos uzvalkos tērptie eksperti vēl neesot pieņēmuši.
    Ak jā, gandrīz piemirsu – pa ceļam uz laukiem sastapām divas dzērves (pašā tīruma malā); tik kutinoša viņām tā dziesma, spalviņas uz rokām sacēlās līdzīgi kā dzirdot spēlējam dūdas :)

  3. šodienas pelēkais aiz loga mani nespēj saskumdināt.. Jo es jau iztēlē redzu, kā pēc pāris dienām sasparosies pumpuri un asni, kā smaržos zeme.. Kā lieliem soļiem nāks pavasaris.. Dod Dies tik paspēt pamanīt!!

  4. Šis pavasaris ir tik gaidīts, tik ļoti meklēts ik siltākā vējā pūsmā, ik pumpurā kas jau drosmīgi izlīdis, ik asnā, ik katrā sniegam atkarotā strēlē … vakar vakarā likās, ka cilvēki mazliet lido, kā taureņi saulīti sajutuši … un gan jau gan vēl dienas pāris un būs, būs uz palikšanu pavisam!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.