Šaibu!

Bļaustīties: “Mammu, mammu, mūsējos sit!” nav nekādas jēgas, jo bija jau zināms, ka sitīs. Ko tur liekuļot un rusofobēties, krievi spēlē patiešām labi un ar to arī viņus apsveicu, savukārt mūsējiem tomēr novēlu nenokārt ne galvu, ne degunu, ne arī ko cito, ko var nokārt. Nekas nav beidzies, viss tikai sākas!

Tā es neesmu nekāda hokeja eksperte un jā, arī Dinamo spēlēm līdzi nesekoju (periodiski gan paklausos par rezultātiem, taču vakara plānus dēļ spēlēm neatceļu). Nav jau tā, kā neinteresē, taču mans hokeja dievs pazudis bez vēsts kopā ar mieru. Droši vien abi divi aizmuka, jo divatā lielajā pasaulē tomēr drošāk. Par to, ka neesmu hokeja eksperte – spēles gaitas nevērtēšu, lai to dara tie, kam ir sajēga un priekšzināšanas, taču vienu gan teikšu, ka Masaļskis godam ieņēmis Irbes vietu. Ko es ar to gribu teikt? Jā, mūsējiem ir tendence akli paļauties uz vārtsargu, tādējādi savu spēli veidojot pasīvu, gausu un slinku, jo tur taču ir Masala, kas visus glābs, ja visi striķi trūks. Tā ir tipiska mūsdienu Latvijas situācija – kolektīvā taču vienmēr ir kāds, kurš paliks darbā ilgāk, kas sastrebs pārējo savārītos mēslus un viss taču būs labi, jo rezultāts 8:2 nemaz ar nav graujošs.

BET komanda tāpēc arī ir komanda, lai darbotos visi kopā. Pārnesot to uz ģimeni, ir skaidrs, ka daudzviet arī tik mazā kolektīvā ir viens barvedis, uz kuru mistiskā kārtā paļaujas visi kolektīva dalībnieki. Viens, kas taču pavilks visu – i bērnu aprūpēs, i ēst pagatavos, i māju sakārtos. Nepropagandēju visvarenās sievietes, jo būsim atklāti, arī sievietes ir maitas, kuras mēdz nogrūzt lielu daļu atbildības uz vīrieša pleciem. Lai gūtu vārtus, ir jābūt labiem aizsargiem, izveicīgiem uzbrucējiem un drošam vārtsargam. Kad pirmie divi atsaka, paliek tikai vārtsargs un kā zināms, viņš neuzbrūk un principā arī vārtos ripu nesit. Tā pat arī ar ģimeni – komandas darbs.

Citādi ir patīkami, ka darbā pavisam legāli varēja brokastot televāzijas priekšā un 2 reizes iekliegties – Jāāāāāāāāā!
P.S. Komentētājs šodien arī uzjautrina ar uzsvaru likšanu. Ņi-živijs :D Nu tiešām, spēlē, kā nedzīvs.
P.S.2. Joprojām aktuāls konkurss!

Bilde no šejienes.

Published by

Kni

Love yourself more

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.