Sa(i)(p)ņotāja

“Nākamgad mēs Tevi varētu sūtīt uz rūķu fabriku. Tu tur smuki varētu saiņot dāvaniņas… mūsu bērniem kaut ko labāku atsūtīt,” teica Boss, skatīdamies, cik veikli saiņoju klientiem paredzētās konfektes.

Šodien esmu alkoholiķu un bērnu sapnis.
Pirmie varētu priecāties par tiem litriem vīna, kas man šodien pieejami, savukārt otrie sajuktu prātā, ja redzētu, ka manā rīcībā nodoti 10 kilogrami šokolādes konfekšu! 5 dažādas šķirnes, no kurām jau esmu paspējusi nogaršot… em.. piecas :D Taču, lai saprastu, kura no tām bija vislabākā, nāksies degustācijas apli atkārtot.

Kura uzvarēs: Laimas Ziemassvētku, Arabeska, Daina, Rudzupuķe vai Vētrasputns?
Bet, ja tā pa godīgo, man labāk tad gribētos to lielo kasti ar Pure Chocolate trifelēm…
Bet, ja tā pavisam pa godīgo, tad manis pēc šokolādes varētu arī nebūt (pēkšņi acu priekšā parādās Tincii šausmās sarauktu seju =) … šokolādes… nebūt! Aaaaaaa!

Vairāk nerakstīšu, vēl tik piebildīšu, ka šodien noskatīju skaistu tējkanniņu.. ziloņa formā. Ja sanāks iegādāties (un noteikti sanāks!), tad mani īpašie viesi jau drīzumā no tās varēs padzerties tēju! (Skatīt foto! (no flickr.com)

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Sa(i)(p)ņotāja”

    1. Bet apbrīnojami, ka tieši šādu izdevās atrast internetā, vien ierakstot “elephant teapot” =) Tagad Tev jābrauc pie manis ciemos!

    1. Bet kaut kāds trakums, man ir uzradusies vēlme pirkt traukus. Es vēl šur tur noskatīju arī šķīvjus un tie, protams, man arī būs!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.