Kni virtuve

love yourself more

Sev un Tev

Kaut kāds pilnīgs vakars man ar tām krāsām un liekas, ka esmu pamanījusies iesprūst šajā tonī. Noliedzot savu romatisko dabu, tā spraucas laukā no visiem toņiem, kuriem pieskaros. Kā zināms, var jau bēgt, var ātri skriet, var braukt ar auto un mesties zirga mugurā, bet aizbēgt no sevis nekur neizdosies.
Tajā pašā maģiskajā naktī, kurā uzdarināju visus šīs nedēļas darinājumus, padomāju par sevi. Pirmais mēģinājums imitēt spalvu un jau tik ierastie ziedi, kurus drīz varēšu uztaisīt ar aizvērtām acīm. Kāds brīdis gan vēl jāpatrenējas.

Pirms kāda laika Liene mani aicināja painformāt par lietām un vietām, kuras vajadzētu apskatīt un kurp derētu aizdoties. Tad izpildot šo lūgumu, gribu jūs informēt, ka ir pienācis tas brīdis, kad atkal vaļā iet Mākslas akadēmijā rīkotā Jarmarka! Nepalaidiet garām lielisko iespēju ne tikai apskatīt, bet arī iegādāties studentu radīto mākslu. Mani joprojām priecē pagājušajā gadā iegādātā vāzīte zilzaļajā tonī.
Lai neliktos par maz, tad šajā nedēļas nogalē Kaņepes kultūras centrā notiks jau labi zināmais Vintage fest. Divi, manuprāt, lieliski notikumi, ar kuriem ieskandināt tuvojošos svētkus, vai arī pavisam vienkārši, kuros lieliski pavadīt laiku.
Ja negribas mākslu, bet gan labi paēst, tad, man šķiet, salīdzinoši nesen, bet tomēr Innocent Cafe Blaumaņa ielā tagad piedāvā ne tikai vēlās brokastis, bet arī vakariņas (4dienās, 5dienās un 6dienās?) no 19:00. Ir tieši tik pat lieliski, kā tās vēlās brokastis. Kad pagājušajā nedēļā pavisam nejauši sanāca tur pabūt 3 reizes pēc kārtas, likās jau, ka atmosfēras paradīze nolaidusies uz Zemes un ka dodos ciemos pie draugiem, kas ir bijuši tik rūpīgi un katru reizi padomājuši par manas ēdelīgās puses apmierināšanu. Kā es saku – savējiem to labāko!

Atvilktne: Sloņ un darbi
 • Churkstinja saka:

  Tu zin…? Mana mamma paskatītos uz ko tādu un smalkā balsī labsajūtā nomurrātu- Cik romannnnntiski! ar uzsvaru uz “ti” :D
  Man uz šo visu sarkano sēriju savukārt gribas nodungot- “es sen vairs neeju uz dejām, es baudu rodu vecā dzejā” (Prāta Vētra)

  14/12/2011 at 00:57
  • Kni saka:

   Tagad man visu dienu būs jādungo tā dziesma =) Paldies!

   14/12/2011 at 07:24
 • smartbsolutions saka:

  vispar jau ir challange pasludinats – ziloni, ziedi ar aizvertam acim serija ? ;)
  es gan ar aizvertam acim varu tikai kaut ko uzdrukat ;) ka piemeram so tekstu :)
  tomer – vai ar laiku iespejams ari tads skaistums klipsu forma? man nav caurumu ausis un nebus ;)
  par klipsiem in general – cik esmu meginajusi pirkt un lietot gan modernus, gan antikus – gan no Omites aizlienetus – visiem viena vaina – nenormali spiez ausis, vai ari isti neturas, vai ari ar laiku nolust kajinas. vai kadai ir kada laba pieredze? thanks for sharing :)

  14/12/2011 at 07:18
  • Kni saka:

   Nav labas pieredzes šajā jautājumā, jo tās detaļas, kuras ir bijušas manās rokās, manuprāt, ne tikai spiež ausi, bet iz izlēmušas to nokausēt pavisam nost. Vienu vienīgu reizi ir gadījies nopirkt labas kvalitātes klipšu detaļas, kas ne tikai nekrīt ārā, bet arī nespiež ausi. Tur, kur iegādāju, tās nekad vairs nav bijušas. Lūk. Diemžēl mana pieredze ir tāda.

   14/12/2011 at 07:23
 • Antuanete saka:

  Skrienot pa Vecrīgu, pamanīju, ka Vaļņu ielā pretim Randomam ir atvēries šis veikals http://kumode.lv/raksts/ziemassvetku-veikals-ar-izmekletam-davanam-pasa-vecrigas-sirdi/. Cik paguvu redzēt pa logu, likās pēc vietas, kur ir vērts iegriezties, katrā ziņā noteikti būs kas labāks, nekā pilsētas tirdziņos, kur lielākajā daļā būdu ir viens un tas pats.

  Akkk, man beidzot jāieplāno apmeklēt Innocent Cafe, jau otrā labā atsauksme, un mana kafijas mīļotāja sirds iepukstas straujāk :)

  14/12/2011 at 10:05
  • Tincii saka:

   Nevaru atturēties no darvas karotes šajā garšīgajā trauciņā: vakar biju tajā Kristmas pop-up bodē. Koncepts – kaut kur jau redzēts (vairākkārt). Proti – liels daudzums mākslinieciska un visnotaļ bezjēdzīga kiča. Atmosfēra – 10/10, feini rosās pārdevēji (saimnieki?), pārbagāts iespaids, jo visu raibumu ar acīm aptvert nevar, arvien ieraugas jaunas un jaunas lietas. Meitenēm – žagatām vispār paradīze.
   Bet: lai kaut ko patiešām nopirktu, ir ļoti jāpapūlas. Katra lieta, atsevišķi ņemot, zaudē savu mega šarmu, turklāt maksā diezgan pieklājigi. Piemēram, vilnas zeķītes mazulim – Ls 10 (pēdiņa apm.6 cm). Daudzas lietas ir, atvainojiet, vienkārši krāmi. Ja vēl katrai tur pirktai lietai piekabinātu klāt, kur pirkts, varbūt dāvinātājs “pavilktos”, ja būtu ko iepriekš dzirdējis. Visādi citādi – piedodiet, neatradu dāvanas tiem, kas tas šogad no manis gaida.

   pilsētas tirdziņi vispār nav komentāra vērti, vismaz tas, kas Esplanādē.
   Lūk.
   Ja es kļūdos par pop-up, man vnk nav gaumes vai saprašanas, oponējiet, izskaidrojiet, apgaismojiet!

   14/12/2011 at 11:51
   • Antuanete saka:

    Pēc iekomentēšanas pie Kni es palasīju sīkāk par to po-up store un man radās iespaids, ka vismaz man tur tomēr nebūs īsti ko meklēt :) Izrādās, neesmu vienīgā, kam cenu līmenis par “oriģinalitāti” un “stilīgumu” šķiet par augstu.
    Starp citu, Esplanādē ir viena rozīnīte starp pārējo produkciju – būdā, kur tirgo pamatā visādas ziepes, ir burvīgas sniegpārsliņas no drātīm un pērlītēm; maksā tikai lacpiēēsmit gabalā.

    14/12/2011 at 15:48
   • Tincii saka:

    lacpieēsmit :D Žetons! Jāiet būs apskatīties ;)

    15/12/2011 at 09:56
 • elinaruka saka:

  un kāpēc noliegt romantisku dabu? noliegt neko nevajag, vajag tikai iemācīties pieņemt un tad attīstīt! lai izdodas! :)

  14/12/2011 at 12:14
 • Inga saka:

  Šie ir pilnīgi manā stilā! Vnk ekselenti :))

  20/12/2011 at 01:40

Leave a Reply