Sick, sick, sick of love

Īsāk sakot, mēs paspēlējāmies. Atnācu ciemos ar VīnaStudijas maisiņu, uz kuru gan neviens neuzķērās, bet gan visnotaļ aizdomīgi, bet varbūt arī apdomīgi pajautāja, kas tad tur īsti iekšā. Eh, neizdevās svētdienas jociņi. Tas, ko jūs varat skatīties augstāk, nav viss vīna reibuma rezultāts, jo, kā jau teicu, tas bija tikai maisiņš, savukārt mēs, kas katru svētienu rada arvien labākas bildes, nonācām pie secinājuma, ka jums vairs nav interesanti gaidīt to parādīšanos normālskatā.
Tik lauzti šķēpi, un vizinātas sarunas par to, ko šajā sakarā mainīt. Ja sākumā iedomājos pasniegt mazmazītiņas bildes, tad ampelēšanās ar bilžu apstrādes programmu tomēr ņēma virsroku.
Kā paši nojaušat, nu nav tās īstās krāsas un vienīgais, par ko patiešām varat būt pārliecināti, ir forma un zīmējums. Nedēļas nogale nav bijusi no produktīvākajām darbu ziņā, taču, kā zināms, nāk svētki un divus mēnešus katru nedēļas nogali esmu strādājusi neatejot no galda. Laiks nelielai atpūtai. Atpūtieties arī jūs!

Lai silti un koša nedēļa!
Iekš foto zilonis “ar smadzenēm” un pārpalikušās smadzenes, kuras tiks ietapinātās sprādzītē. Vēl bildēs redzams arī zilonis, kurš šūposies ķēdītē. Ak, un viena bilde ar tā saucamo “making off”.

P.S. Virsraksta autore – mana kreisā roka Zane, kura katru svētdienu izdomā nosaukumu mapītei, kurā saglabāt nobildēto. Ja pagājušajā nedēļā bija kaut kas par banku, tad šajā – sick, sick, sick of love. Nezinu, kas viņai kaiš.. varbūt jaunie ROZĀ auskari :D

Published by

Kni

Love yourself more

3 thoughts on “Sick, sick, sick of love”

  1. Vispār man atbilstošāk šim vakaram šķiet versija, kura radās pēc šī posta- sick, sick, sick of lovers. Kur prāts!!! Tiešām-kur!!!!?

    1. Man liekas, ka Tevi jāsveic ar atgriešanos :D Kur Tu tik ilgi biji, ka tik ātri atnāci? :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.