Simulēt taureņus

Iesākumā, nolieciet sev blakus rūgto šokolādi. Nē, vēl neēdiet. Lai stāv.

* * *

Vienīgais brīdis, kad sievietē pārstāj pārvaldīt tā saucamo multitasking jeb vairāku darbu veikšanu vienlaicīgi, ir tad, kad viņa iemīlas. Lūk, tieši pēc šī apgalvojuma saņēmu jautājumus par manas sirds stāvokli, proti vai es esot iemīlējusies.
Nē. Neesmu viss. Savukārt šai atbildei sekoja papildus jautājums par to, kā tad nosimulēt tos taureņus? Tad lūk!
Ar baudām! Ar neskaitāmām baudām.

1. Ēdiens.
Kad bija tā reize, kad jūs iesaucāties no sajūsmas par to, cik debešķīgi garšo ēdiens? To sajūtu atceraties? To piepildošo sajūtu, kad patiesībā visi saukļi un iespiegšanās būtu liekas, jo vienīgais, ko tajā brīdī gribas, ir klusēt un klusi pie sevis smaidīt. Tas ir tā, it kā garša būtu bijusi atslēga kādam sajūtu vilnim, kas nu piepildījis visu iekšu.

Tas bija otrdien, kad viss bija izrunāts, kuņģis vismaz reizes trīs mīļi pieglaudies mugurkaulam, siekalas mutē sarīkojušas ūdenskritumu, kad uz galda parādījās ēdiens. Rukolas salāti ar arbūza gabaliņiem, piparmētru lapiņām un pesto mērcīti. Prošuto šķiņķis ar meloni un jau pieminētajām piparmētrām. Mocarellas siers ar tomātiem un zaļumiem. Jaunie kartupeļi ar kaperiem un lakšiem. Vistiņa, kas cepta citrusaugļu mērcē. Marinēti jauno bietīšu kāti. Ceptas portabello sēnes, kas pildītas ar sieru. Es tā varētu turpināt un jums varētu likties, ka pabiju varen smalkā vietā, kur pie ieejas stāv iekšā laidējs, līdzīgi kā filmā “Par ko runā vīrieši”. Ja jums mutē saskrēja siekalas, tad viss, ko jums vajadzēs ir četri delfīni (reālajā dzīvē – 4 lati) un adrese – Blaumaņa iela 34-1a. Baudas uzsākšanas laiks – 19:00.

2. Dzēriens.
Tā var būt gan kafija, gan tēja, gan vīns vai alus. Tas ir tas, kas garšo tieši Tev. Ja Tu smādē tēju,tad varbūt ir laiks nobaudīt zāļu tēju, kuru pēc sajūtām salasīsi tējas krūzē. Nebaidies sajaukt liepziedus ar piparmētru, izķeksējot pāris ogu no karkādes tipa tēju sajaukuma. Pamēģini uzburt savu garšu! Vīnu? Lasi, jautā un pēti, atrodot sev vistīkamāko garšu. Nē, tas nenozīmē, ka taureņi jāsimulē ar reibumu, ar garšu, mīļie, ar garšu. Šis punkts ir pirmā papildinājums.

3. Mūzika.
Kad izdzirdēju Viņa balsi, pēkšņi zaudēju runas spējas. Nedzirdēju vairs sevi, tikai Viņu un nevarēju saprast, kas notiek. Tik ļoti tas tembrs mulsināja un neļāva vārdiem virknēties teikumos. Iespējams, kļūdos, bet vasarai ārkārtīgi piestāv portugāļu dziedātās dziesmas. Tās ir kā spēle, kā deja, kā virpulis, vibrējoša enerģija. Ja jums neiet pie dūšas Seu Jorge (kas, ja nemaldos, patiesībā ir brazīlietis), tad paklausieties Marizu vai Cristina Branco, vai arī ieslēdziet TO radio un klausieties to visu kopā. Bauda visas dienas garumā.

4. Kino.
Izbrīvējiet vienu vakaru kino. Noskatieties filmu, kuru jau sen gribējāt redzēt. Noskatieties to mājās, vai apvienojiet visu augstāk minēto ar gājienu uz kino. Kad tad vēl, ja ne vasarā, kad vakari izliekas par dienu un tur kāds augšā regulāri aizmirst izslēgt gaismu.
Savukārt kino sakarā vasarai vislabāk piestāv francūži. Filma “Mīlestība ilgst trīs gadus”

Savelkot to visu kopā, man tomēr šķiet, ka es mazliet samelojos.
Es esmu iemīlējusies. Dzīvē! Iemīlējusies dzīvē!
Kā būs rīt un cik ilgi ilgs mūsu mīlestība, es nezinu. Par to Skārleta domās rīt.

Lai kolosālas brīvdienas!

Aaa, tagad pēc tā salduma, ko mīlas reibināta sarakstīju, beidzot var uzēst to rūgto šokolādi :D

P.S. Ja es te tā retāk ierakstu, tad ziniet, mums ar Dzīvi tā mīla, tās baudas (un atrada Kni pēdējā salmiņa attaisnojumu haltūrēt), bet tikpat labi iespējams, mēs strīdamies.

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Simulēt taureņus”

 1. Un, ja sieviete ir iemīlējusies dzīvē, vai viņa pārstāj multitaskingot?
  Ne tik vien simulēt, bet apzināti stimulēt, tos taureņus.;)

  1. Teikšu kā ir, man ir mazliet grūtības un katru rītu tomēr mostos ar vienu domu – rīt izgulēšos, un kā tas “rīt” nepienāk, tā nepienāk.

 2. Es arī tevi mīlu! Un tu jau zini par ko…
  Kad izlasīju sākumā, ka tu neesi iemīlējusies, jau gribēju bļaut pilnā kaklā, kā ta neesi! Bet noklausoties līdz galam (izlasot), sapratu, ka viss kārtībā – tev ir Lielā Mīlestība, jo ir cilvēki, kas dzīvo bez tās… diemžēl…

 3. Klau, sakārdināji ar to innocentu. Tur katru dienu notiek tāda dzīves svinēšana jeb ir kādas īpašās dienas?

  1. Neesmu pārliecināta par pirmdienām, bet no otrdienas līdz pat sestdienai sākot no 19:00 vakariņas un dzīves svinēšana iekš Innocent ir gan. Silti iesaku.

 4. Tik feini pastāstīji.. :) Paldies, ka padalījies!
  Es man liekas arī esmu iemīlējusies dzīvē.. Tas sākās tad, kad sapratu, ka man ir izvēle būt laimīgai vai nelaimīgai un es izvēlējos pirmo. Tas ir katra spēkos. Un kad tas izdodas – tad ir labi, ak, tad ir tik labi :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.