Skaļāk, karstāk, gludāk

Visas idejas kaut kur plivinās.
Tās lido kaut kur gaisā un dažkārt pat īsti nav saprašanas, kā tieši tās mūs sasniedz.
Tas ir tas brīdis, kad neviļus pieķer sevi skatām neeksistējošu bildi acu priekšā. Jā, es redzu bildes un tas ir labākais signāls, ka ideja ir izpildāma. Vizualizācija. It kā domās viss jau ir simtiem reižu aptaustīts, apgrozīts un apskatīts. Aliek tikai ķerties pie realizācijas. Vai to spēs pirksti? Vai tie spēs uzdejot līgano valsi kopā ar ideju? Jā, tas ir pavisam cits jautājums.

Skatoties uz citu ideju piepildījumu, ne reizi vien pieķeru sevi pie domas, sak, kāpēc es to neiedomājos? Kāpēc tieši es ko tādu nevarēju izdomāt, jo tajā brīdī, kad centīšos to atkārtot, būšu tikai otro un nevis pirmā. Ir tikai divas, pat ne, trīs riebīgas vietas uz pjedestāla, proti, otrā, jo esi bijis tikai mirkli aiz pirmās, ceturtā, kad neesi aizsniedzies līdz bronzai un vēl ir trešā, kuru visspilgtāk var izjust studiju uzssākšanas brīdī. Tu paliec vai nu aiz strīpas un netiec budžeta grupā, vai arī paliec aiz strīpas un nemaz ar netiec uzņemts. Bet par to šoreiz ne.

Esmu noskatījusies visus seriālus. Gan tos cildenos, gan kauna. Apskatījusi visas vietnes, kuras datorā saglabātas mapē “skatāms”, esmu izlasījusi visu, kas ieslēpts mapē “lasāms” un man sāk aptrūkties nodarbes.

Atgriežoties pie idejām, tad te būs pāris, kuras cilvēki noķēruši īstajā brīdī.
Visi latvju amatnieki noelšas, jo, tas ir gan vienkārši, gan sarežģīti. Tas izskatās kā trauks, bet patiesībā ir skaļrunis jūsu telefonam, kura telefoniskā funkcija ir visnotaļ sekundāra. Jā, man ir nokia un man neskauž. Bet ar šo ierīci pavisam noteikti var kaitināt kaimiņus.

Ja labprātāk darbojaties virtuvē un nevis ar keramiku, turklāt, iespējams, jums nemaz nav telefona, kuru iestiprināt keramikas taurītē, jums ir iespēja pagatavot aso mērci. Ņemot vērā faktu, ka atkal ir uzsnidzis sniegs, kurš neļaus man pat aiziet līdz stūra mākslinieku bodītei, šis palīdzēs sasildīt iekšiņu vakariņu laikā.

Lai nav tā, ka es vienmēr padomāju tikai par dāmām, te būs kāds video par skūšanos vīriešiem. Visticamākais, jums nebūs tāda asmeņa, ar kādu darbojas iznesīgais tumšmatis, taču ticu, ka tos padomus var paņemt ikdienas rutīnai. Tiesa gan, tie dažu dienu rugāji izmēģinājuma trusim izskatījās glītāk nekā tā gludi skūtā seja, ebt tā tāda gaumes lieta, vai ne?

Citus noderīgos un interesantos pastāstiņus droši var turpināt skatīties iekš Vimeo Etsy profilā.

Varenu jauno nedēļu!

Turam buru!

Published by

Kni

Love yourself more

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.