Smieties un trenēt redzi

Atceries tos maģiskos laikus, kad paziņojums par bloga ierakstu tavā epastā iebira vairākas reizes nedēļā? Es arī nē, lai gan kaut kur par to noteikti klīst nostāsti un vecāki ļaudis virtuvēs stāsta leģendas.

Pavisam nesen pēc kādas sarunas ienācu te un sapratu, ka tie pirmo gadu ieraksti jādzēš. Savu darbu padarījuši, dzīvi atvieglojuši (kādam sarežģījuši), tie veido posmu, kurš jau krietnu laiku kā noslēdzies un neprasa domu vai sajūtu arhīva uzturēšanu. Līdzīgi kā ar skapi – iztīri un ir daudz brīvas vietas kam citam. Lūk, par to citu arī būs stāsts.

Divi projekti

Tiem, kuriem slinkums lasīt, īsais rezumē:
Nr.1 vientuļi krēsli bildēs instagram.com/societyoflonely

Nr.2. kruta lapa par standup komiķiem un kaudze to video: standupcomedy.world

Pacietīgie un tie, kuriem laika pilnas kabatas, lasa tālāk garo izklāstu.

Society Of Lonely Chairs
Ja godīgi, neatceros, kā tas sākās, bet kaut kādā brīdī manā telefonā sākā krāties uz ielas, pļavās un pie atkritumu tvertnēm atrastu pamesto krēslu bildes. Sākotnēji kāda no tām atrada vietu manā instagram kontā, vēlāk ar zināmu regularitāti sāka dzīvot instagram stāstiņos (stories), līdz nolēmu tos sapulcināt vienā kontā, ļaujot arī citiem tajā visā piedalīties.

Kopš 27. jūnija publicēti 154 krēslu stāsti. Ja tev par šo radusies interese, nekautrējies. Ja pa ceļam gadās kāds vientuļš krēsls – bildē un sūti uz epastu: kni (at) knivirtuve (punkts) lv.

STANDUPCOMEDY.WORLD

Draugi un ienaidnieki, smiešanās mazina stresa līmeni un ķermeņa saspringumu, sirsnīga izsmiešanās trenē vēderpresi, izvēdina plaušu un labu joku klausīšanās paplašina jūsu joku amplitūdu, un pat, ja tomēr jums nenoraustīsies neviens plakstiņš, iespējams, uzzināsiet daudz jauna.

Kad man tika piešķirts Netflix konts, neiegrimu tikai seriālu un dokumentālā kino straumē, bet ļoti aktīvi un ar interesi sāku skatīties stand-up (stāvizrādes), atklājot ar vien jaunus komiķus, par kuriem līdz šim nebiju neko dzirdējusi, paralēli tam trenējot savu mazliet iesūnojušo angļu valodu un spēju uztvert runātu tekstu vispār. Saka, ka svešvalodu proti tad, ja spēj tajā risināt krustvārdu mīklas un saproti jokus.

Projekts Nr.2 – mājas lapa StandUpComedy.world, kura sevī ietver mēģinājumu apkopot un savākt pēc iespējas vairāk labu un vēl labāku stand-up komiķu (zināmu un mazāk zināmu), norādot informāciju un video par viņu darbiem, uzstāšanām, vietnēm, kur tos skatīties vai klausīties.

Šobrīd mājas lapā vietu atraduši aptuveni simts komiķi, un katru dienu šai jaukajai kompānijai pievienojas arvien jauni.

Katram komiķim ir sava kartīte, kurā redzama neliela video izlase, norādes uz stāvizrādēm un svarīgākajiem darbiem, kā arī informācija par komiķa soctīklu adresēm.

Ja zini, kādu komiķi, kuru šajā lapā šobrīd neatrodi, bet uzskati, ka viņam tur vajadzētu būt, ir iespēja aizpildīt pieteikuma formu un par to mums paziņot.

Par katru video iespējams atzīmēt, vai tas likās smieklīgs, vai tomēr nē, un vietne sāks atzīmēt un vākt vienkopus tavus iecienītos un viņiem līdzīgos komiķus. Sak, tev patika šis, varbūt patiks arī šis. Tā tie atklājumi notiek.

Smejieties, trenējiet angļu valodu un izkopiet savas rupjības. Ziema būs gara, auksta un vasarai jāgatavojas jau tagad. Lai jūsu small talk un melnie joki skalda!

P.S. Priecāšos par visa veida ieteikumiem, kritiku, uzmundrinājumiem un atbalstu!

Published by

Kni

Love yourself more

One thought on “Smieties un trenēt redzi”

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.