Stundu pēc!

No mājas izgāju pēdējā brīdī, jo tiešām vēl domāju, vai vajag iet. Nu ies ar, jo kā twitteris pāris dienu atpakaļ vēstīja: ceturtdienā grieztie mati jums piešķirs burvību.
Frizieris, mani ieraugot, vēl pārjautāja, vai es tiešām esmu atnākusi pie viņa un vai es neesmu neko sajaukusi. Aicināju viņu ieskatīties pierakstu kladē, lai taču redz, ka tas nekāds joks nav. Apsēdos krēslā un teicu – bet ne tik īsus, kā gribi Tu, labi? +5 cm un tad sanāks, kā gribu es. Puisis saberzēja rokas un varēja redzēt, ka acis teju vai mirdz, ka nu beidzot arī viņam ļaušu ko darīt citādāk: “Griezīsim karē!” Acis joprojām mirdzēja kā tādam runcim, kurš lūkojas uz putniņu.

Tērpies melnā, uzlika melno peņuāru, kā rezultātā krītošo šķipsnu garumu redzēt nevarēju, kas no psoholoģiskā viedokļa tomēr ļāva vēl mirkli uzelpot. Mirklis, kad bailes kļuva lielākas tuvojās, melnais “palags” tika noņemts un es ieraudzīju rezultātu. Kauns jau atzīties, man patika! :D Foto loto sagādāju pie ciema fotogrāfa.

Priekā! Es nu eju ēst.

Published by

Kni

Love yourself more

17 thoughts on “Stundu pēc!”

  1. Paldies! Man galvenais arguments, kāpēc vēl īsākus nē: man ir garš kakls, nepataisi mani par žirafi :D

  1. Uzliekot bereti, es mierīgi varu pārvākties dzīvot Tavā jaunajā mītnes zemē. Izskatos pēc savējās :D

 1. !! Skaista. Tieši ar šādu garumu un griezumu es atvadījos no saviem garajiem matiem. No pieredzes saku – Tev atstāja par garu! =)
  Nākošreiz ņem īsāk. Jo mazāk centimetru, jo lielāka pārliecība. Un kaut kur pa to vidu starp matu trūkumu un pārdesmit centimetriem ir tieši Tavs garums, tieši Tavs skaistums, tieši Tava pārliecība. Meklē! Un lai izdodas.

 2. nu Kni pēc tava komenta sanāk, ka es esmu žirafe:) man vienmēr licies, ka garš kakls – tas ir forši, ha ha. ļoti smuki, ne ko pieņemt, ne atņemt, bet jāatzīst ka peč ierakstu prelūdijas es biju sagatavojusies kam radikālākam, kas ,protams, nemazina skaistumu – tiešām perfekti.

  1. Kad biju pateikusi to savu teikumu par žirfafi, viņš norādīja uz sevi – man arī ir garš kakls un īsi mati :D Nē, kakls esot smuks un viņš jau būtu griezis vairāk, bet man nebija tik daudz drosmes. Nopietni. Nezinu, ar ko lai to visu izskaidro, bet vēl nekas TĀ nebiju pamanījusies pieķerties matu garumam. Un Mazzinsh, Tu neesi žirafe. Tu esi forša! =)

   Citādi arī pārējiem PALDIES!

 3. Nav jau roka – ataugs… :) Tā es vienmēr mierinu sevi, kad eju uz radikālām pārmaiņām! Un tā arī ir – ataug! :)

  1. Ataug gan, bet laikam es tik ātri nesteigšos.
   Būs vien pirms kāzām decembrī jāiet vēreiz… ne manām, protams. Es nekur nesteidzos.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.