Subačs. Instrumenti. Pilnīgi viens.

Zālē bija tumšs. Skanēja klavieres un kaut kādā brīdī sīkām gaismiņām tika izgaismoti griesti. Skatuves iedomātie griesti, kas nu pārklājās ar sīkzvaigznīšu jumtu. Tajā brīdī manā acu priekšā zīmējās aina ar košzilu sākumu un tumšzilām beigām, kaut kur iezīmējot mirdzošus punktus.
“Tu vēl kaut kur mazu cilvēciņu ieliec. Kā Subačam,” pēc idejas izklāsta saņēmu tai papildinājumu. Te būs. Citējot Māri Subaču, Instrumentus un ieskandinot decembri – pilnīgi viens. Pilnīgāk vairs nevar.

Koši zila plastika beidzot pēc vairākiem gadiem atradusi pielietojumu, pārlejoties tumši zilajā un akcentējot sudrabīgos punktus un pilnīgi vienu. Zilonis tapis divos etapos, veidojot pamatu un skrāpējumu, bet pēc cepšanas, atdzesēšanas un pirmās noslīpēšanas, skrāpējuma vietas aizpildītas ar sudraba krāsas plastiku un tas cepts vēlreiz.

Lai silta 1. advente!

Published by

Kni

Love yourself more

14 thoughts on “Subačs. Instrumenti. Pilnīgi viens.”

 1. Man aizrāvās elpa! Cik skaisti! Akkk!
  Ja nu gadījumā viņš meklē mājas….

 2. Ārprāts, cik Tu perfekti esi iemūžinājusi to dziesmu. Tik viegli un liegi, un skaisti. Tagad katru reizi, kad klausīŝos to dziesmu, redzēšu šo ziloni.

 3. Kni, vienkārši burrrrrvīgs! :)
  Aizrāvās elpa un pie sevis tik vien murmināju “tik, tik tik..”. Koši zilais “ombre” efekts ar tumši zilajām ziemas vakara debesīm. Ļoti patīk, tā varētu pat būt šī gada ziemassvētku/ ziemas tēmas visskaistākais līdz šim redzētais aksesuārs.

 4. Paldies, Kni!
  Tik patiesi sildoši redzēt tuvu lietu/domu apvienojumu vienā veselā.

 5. absolūti labs!
  un pilnīgi saskanīgs. man. sēžu un savādi – tu raksti “pilnīgi viens” un es sēžu un skatos un jūtu – fantastisks stāvoklis, tāds kurā esot – laime. ar lielo burtu. krakšķ senlaikos mācītais ka vienam būt nav jauki. apmānīja mani toreiz:)
  taisni vai labprāt iemainītos ar tevi ar kādu “pērli”, bet viena roka jau pirms manis cēlusies:)

 6. Paldies! Nu dien priecājos, ka šis vienkāršais zilonis jums radījis tik daudz jauku sajūtu. Par tā pieejamību pagaidām gan, es gaidu atbildi no tālzemes.

  Līvu, “pilnīgi viens” sajūtai ir divi veidi: vientulība un vienbūtība. Tās ir divas dažādas sajūtas.

   1. Pilnīgi viens tomēr brauks uz Luksemburgu, bet gan mēs kādu citu maiņu uzrīkosim. Starp citu, es saskatījos krievu lapās, ka Tu esi žūrijā izaicinājuma pasākumā :) Pasākums laikam jau senāk sācies. atradu jauši nejauši.

 7. Tās vienkāršās lietas jau dažkārt arī ir tās labākās. Šis ir tāds sajūtu zilonis, kurā ir ietverts daudz, vesels stāsts. Man šķiet. :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.