Tas ir tad, kad runā…

“Tas ir tad, kad runā.. nu tas rādās datorā tad, kad runā,” teica bērns un ar to ziloņa verdikts bija izskanējis. Skaņu mākonis jeb soundcloud.

Šī ir viena no tehnikām (ikat cane), kuru jau sen kāroju izmēģināt. Lai arī pēc būtības viss ir vienkārši, tam visam vienkāršajam gandrīz vienmēr ir ilgāks sagatavošanās process. Arī šoreiz, liekot kvadrātdesiņas lielākā kvadrātā un pēc tam saspiežot visu pa diagonāli un izrullējot plānā slāni, lai atkal grieztu uz citu pēc cita kārtotu slāņus vienu uz otra, lai galu galā iegūtu šo bildē redzamo rakstu.

Sākotnēji auskariem bija paredzētas tumši zilas lapiņas, bet, ņemot vērā to, ka nēsājot velosipēdu uz piekto stāvu, manas rokas ir kļuvušas spēcīgākas, šis tas nogāja greizi un auskari tika pie divām, ne mazāk burvīgām metāliskām lapiņām.

Košs pieteikums pavasarim. Ja kādu interesē matemātika, tad zilonis desmit, bet auskari – četri delfīni. Abi divi kopā – trīspadsmit.

Bet tagad gan – uzmanību, gatavību, starts!
..kārtējām brīvdienām.

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Tas ir tad, kad runā…”

 1. Es sev apsolīju, ka kādu laiku necelšu roku, vismaz tik ilgi, kamēr visi ziloņi nebūs atrādīti sabiedrībā. Bet es nevaru pret tiem auskariņiem stāties, tik skaisti! Drīkstu pieteikties!? Bet, ja zilonim būs īpašnieks, kurš vēlās arī auskarus, es savu kandidatūtu ņemšu nost, lai staigā skaista! :)

  P.S. – Manam magnetzilonim sanāca šaize, magnētiņš nolīmējās nost. Kamēr aiz galda meklēju šokolādes ziloni, kurš bija pie tā pielīmēts, domāju, ka viss būs beigts un būs jārīko bēres. Bet nē, zilonis vesels un līme gan jau līdzēs šai nelaimei par laimi! Am, ar karsto līmes pistoli līmēt var?

  1. Karsto līmi? Nē! Es nezinu, kā sareaģēs.. pat dīvaini, ka šis tā normāli novēlās, jo, kad man vajadzēja dabūt nost.. es izlauzu ar gabalu. Tikai superlīmi.
   Par auskariem – mierīgi.

   1. Nu tādēļ jau jautāju, pirms ķēziju virsū! :) (labi kā tā)
    Nosūtu Tev uz us e-pastu bildi, kā izskatās tas viss. Un es vispār brīnos kā tas varēja notikt, jo magnēts turēja pie metāla plāksnes bildi un ikdienā tas netiek kustināts, vai aiztikts…

    1. Trakoti veiksmīgi nokritis, jo, kā jau Tev rakstīju, man savulaik izlūza ar gabalu, es gan lauzu nost, jo biju nepareizi pielīmējusi. Citādi, ja nav žēl kādas nagu vīles, novīlē, notīri un tik līmē klāt. ;) Nieki.

 2. Uh, kā ieraudzīju FB attēlu, tā ļoti gribēju šo skaistuli sev uzdāvināt, bet sapratu, ka nav iemesla dāvināt. Gaidīšu jūniju un jūnija ziloņus!

  1. :) Es tik par vasaru varu pabrīdināt, ka droši vien lielākoties taisīšu tikai pasūtījuma darbus, jo, ja būs karsts, manā tagadējā mītnē plastikot būs ļoti grūti. Vasara paliek vasara.. atvaļinājums, komandējums. Šobrīd ir tā, ka ļoti cenšos saplānot, kad un ko taisu, un cenšos maksimāli pieturēties visiem noteiktajiem datumiem.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.