Tie divi

Ir divi cilvēku grupu apzīmējumi, kurus drīz jau pat tikko runāt sācis bērns žļambās pa muti – oligarhi un hipsteri. Divas mistiskas grupas, par kurām runā visi, bet pajautājot, lai kāds saviem vārdiem izskaidro, ko šie apzīmējumi nozīmē, spēj vien retais. Tiek sauktas personas, it kā cenšoties ar to radīt raksturojumu.
Ja zināms, ka oligarhi ir trīs, tad hipsteriem nu ir izveidots TOP 30 un vēl daži tikuši kandidātos, kas savukārt nozīmē, ka šajā ziņā oligarhi zaudē ar 0:1 hipsteru labā.

Kā redzams, tad hipsteru ir vairāk un latviešiem jau patīk tā bariņos, tā bariņos, jo bariņā ir spēks. Mūsu pašu wordpresī ir blogs-instrukcija, kas darāms, lai arī jūs varētu pievienoties daudzskaitlīgākajai grupai, bet varbūt lasot izrādīsies, ka iekš jums jau viens hipsterēns sēž :D

Priekā!

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Tie divi”

 1. No vienas puses tas, ka hipsteri neko jaunu nerada, bet aizgūst un izmanto visu veco (pārmantotas drēbes, velosipēdi utl) nav slikti – dabas saudzēšana, patērēt jau radīto, nevis pieprasīt no jauna. No otras, vai mūsu “hipsteru” listē esošie tādi ir? Ok, dīvainas brillītes, ābolu produkcija un veļļuks… bet tie cilvēki, patiesībā, diezgan daudz ir sasnieguši un devuši! Ja vien, protams, kāds, kas hipsterus var definēt no a-z neteiks, ka mūsu hipsteri ir vāja īsteno atblāzma un patiesie LV hipsteri ir noslēpuši savas oldskūlīgās drēbes un maskējas uzvelkot kaut ko no jaunākās bik bok kolekcijas.

 2. Man kaut kā brrr … ļoti nejauks un ar nevietā izšļāktu ironijas devu pilns šķita šis TOP30.

 3. Mjaa…. saprotu, ka esmu totāli atpalikusi…un pirmoreizi ieraudzīju tādu vārdu kā hipsters :D
  Par Oligarhiem vismaz nojausma bija …hihi…
  bet nu dodos izpētē…paldies par saitiņām :)

 4. Nekad nesapratīšu, kā var tērēt savu laiku citu cilvēku “nolikšanai”. Taisīt kaut kādus bezjēdzīgus topus… Un pats skumjākais – vairot ļaunumu.

  1. Man jau šķiet, ka šito vajag kā joku uztvert. Palasīji, aizvēri, aizmirsi. Vismaz tie, kas topā tikuši, smej uz nebēdu. Cits brīnās, kā tas āksts nav viņus iekļāvis :D Par ļaunuma vairošanu jāteic, ka komentāri pārspēj rakstu un tad jau nevienu ziņu portālu nevar vērt vaļā.
   Es nez, man likās smieklīgi. Prasti, jēli, bet smieklīgi.

   P.S. Tiem, kas lasa Ediju Majoru, šitas liekas bērnu šļupsts. Turklāt tāds krietni neveiksmīgs.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.