Kni virtuve

love yourself more

Tiem, kas vēl brīnās.

Ja vēl ir kāds, kuru izbrīna tie mistiskie skaitļi, kas parādās vadības panelī pie statistikas līknes, tad wordpress pienācējiem, kas vēl tikai gatavojas brīnīties, varu pastāstīt. Pēc tā raksta, kurā atļāvos palaist muti (skat. “Vai trušu būrī kāds klepoja?”), skaitļi kāpa debesīs un sasniedza teju vai vairāku dienu statistikas normu, kas mani maz uztrauc, taču tagad mana teorija par statistiku tika arī pie prakses.

Manuprāt, ir muļķīgi brīnīties par šiem cipariem, ja links uz ierakstu ielikts twitteri, tad pārtwītots vēl kādiem citiem 3 lietotājiem ar milzīgu sekotāju skaitu. Tā kā ar to jau nemaz ar nav gana, tad var vēl ielikt kādā citā mājas lapā, piemēram, var palūgt, lai kāds draugs jūs iereklamē. =) Ja ar to vēl nav gana, varam izpausties arī drauģelos un vēl šur tur un cīpari gatavi. Te nu bija.. būs man klusa virtuvīte. Sanāca viesi tā, ka i koridorī nācās galdu uzklāt.

Nav liela māksla, statistiku uztaisīt.
Ja ir tendence uz populāra bloga veidošanu, tad māksla ir tad, ja to ar aizrautību lasa sveši cilvēki un šo svešo cilvēku skaits ir lielāks par savējo cilvēku skaitu.

Tādi, lūk, mani secinājumi.
Šie te ļaudis statistikas augšgalā gozējas regulāri un man šķiet, ka viņi to patiešām pelnījuši.
Hofmaņa pasakas: http://hoffman74.wordpress.com/
Ķiršu iela: http://kirsuiela.wordpress.com/

Košu jums dienu!
Iekš foto ar atsvaidzināto matu griezumu neievietojos :D Tikai daļa no manis.

Atvilktne: Kni.stāsts
 • Viena cita saka:

  gribu redz’et visu matu griezumu ;)

  29/01/2010 at 12:52
 • saules_poga saka:

  Es noteikti piederu pie tiem “svešajiem”, kas ar interesi palasās, kas jauns Knii virtuvē! Patīk pozitīvisms! Tā turpināt! :)

  29/01/2010 at 14:10
  • Kni saka:

   Mmm =) Paldies!
   Uzvārīšu Tev tēju, lai mājīgāka ciemošanās.

   29/01/2010 at 15:00
 • inī saka:

  ei, izskatās baigi smuki :))

  29/01/2010 at 19:35
  • Kni saka:

   Paldies.
   Pēc mokoša brauciena busā, kad paspēju visu dzīvi pārdomāt, paziņoju, ka Ziemeļpolā ir dikti balts. Rīt šito “baigi smuki” vēl nokrāsos, lai sirmīši acīs neduras un tad vēl atliek tikai manikīru sarunāt.

   29/01/2010 at 23:15
   • E. saka:

    Ingū, kādi vēl sirmīši?:D

    29/01/2010 at 23:54
    • Kni saka:

     Tie paši.
     Pilla galva. Es nemānos.
     Jāpapēta kaut kur wikipedia, kāpēc sirmie mati rodas tieši pie deniņiem un galvvidū.

     30/01/2010 at 09:20
 • em saka:

  paldies par ķiršu ielu, hehe! ;)

  un es šodien arī saņēmos un pavisam nedaudz apcirpos. pie tāda jautra franču puiša. un pirmo reizi pēc friziera jūtos kolosāli, jo viņš vairāk atstāja nekā nogrieza. apvienojot agrākās zināšanas, tikko veikto aptauju un friziera viedokli – puikām patīk gari mati.

  30/01/2010 at 20:42
  • Kni saka:

   Jā, jā, šādu viedokli arī esmu dzirdējusi.
   Laura, feinā frizierīte, paskatījās uz mani un teica – nevajag īsus =) un negrieza ar! Man patīk cilvēki, kas zina, ko dara un iedveš ar savu pārliecību citiem drošību mirklī, ja šaubās.

   30/01/2010 at 20:51

Leave a Reply