Tieši tik

Tu taču zini to brīdi, kad, stāvot dušā, konstatē, ka šampūns ir teju vai beidzies un tūlīt sāksies atrakcija ar pēdējo palieku izkasīšanu. Galu galā izrādās, ka patiesībā pietiek ar mazumiņu, kā arī to, ka visas pārējās reizes, kad piespiedi pilnu sauju, ir bijušas tik liekas.
Tad, kad kaut kā ir daudz, mēs to šķērdējam, pat neaizdomājoties, cik patiesībā no tā visa mums vajag, lai apmierinātu vajadzību vai gribu. Ir, ņemu. Ir daudz, ņemu dāsni.

Rīt būs sesdiena, kas vairumam no jums būs brīvdiena. Tāpēc ļaujiet sev brīdi, apsēdieties, paņemiet savu mīļāko dzērienu tieši tik, cik tobrīd vajag.

Bet pēc tam paskatieties sev apkārt. Redzat, jūsu mieram un piepildītībai vajag mazāk, kā jums vienmēr likās. Paskatieties uz to, kas jums ir, atturoties no pasapņošanas par to, kā jums nav. Redziet, tas viss, kas jums apkārt, ir vairāk, kā patiesībā izskatās.

Lai jums siltas un piepildītas brīvdienas!

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Tieši tik”

 1. Ak, nu, šīs bija tieši laikā un īsti gardi ! Paldies! Un lai Tev lieliski un tieši laikā! :)

 2. nu, šī ir tā reize, kad teikšu: – ko Tu lieto? :) kur pazudis Tavs veselīgais cinisms?
  bet visādi citādi tas, -ka mēs nenovērtējam to, kas mums ir, bet čīkstam par to, kā nav, – ir ļoti precīzi teikts.
  PRIEKĀ!

 3. Paldies jums! Nebiju domājusi, ka šī mazziņa var tā uztrāpīt.

  Savukārt Gichai un citiem, kuri domā, ka es ko lietoju. Neko. Patiešām neko un nav nekāda ārēja iemesla labākai omai. Tā vienkārši ir. Runājot par veselīgo cinismu, manuprāt, cinisms nemēdz būt veselīgs, ironija vēl, bet cinisms gan nē. Ja gribas vairāk ironijas, jānāk ar mani tikties.

  Kā jau Tev aizkadrā teicu, var jau ik pa laikam uzrakstīt kādu divdomīgāku sakāmo, taču lasīt ko tādu un rakstīt, ir divas dažādas lietas. Man par to aizkadrā jāskaidrojas, jātaisnojas, kā arī rakstot jāpiedomā, kurš tad nu atkal apvainosies vai ņems pie sirds. Ir tik labi iztikt bez drāmām. Ja kādam gribas drāmas, būs jātaisa pašiem savējās. Ēdienkarte mainās, un pieņemsim, ka šajā sadaļā šobrīd nav sezona un tas viss piedāvāts netiek. Ja kādu satrauc, vai tik es negrasos pārcukuroties, esiet mierīgi, es joprojām esmu tik pat šerpa, tikai vairāk smaidu.

  1. Es labprāt ar Tevīm tiktos, bet baidos sasolīt, nav labi… šorīt jau atteicu vienu tikšanos. Gaidu bēgumu… :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.