Kni virtuve

love yourself more

Trīs Rērihi

Šodien ir pavisam jocīga diena. Savādi notikumi, savādas situācijas, tikšanās un nesatikšanās, plāni un neplāni, kāds padoms, kas, lai arī sajūtās liekas neprātīgs, ir trāpījis desmitniekā un tas ir tas, par ko es domāju ilgāku laiku. Mokos un domāju.
Visu šo dīvainību sakarā patiesībā paredzētais ieraksts tiek pārcelts uz mazliet vēlāku laiku, savukārt tagad – trīs Rērihi.
Manā dzīvē atkla pienācis posms, kad es tiecos pēc zilās krāsas. Ļoti. Vienu zilo simfoniju savulaik jau esmu piedzīvojusi un to vēlāk nomainīja sarkanais, sarkano zaļais, bet zaļo brūnais, brūno lavanda, lavandu – pelēkais. Tā es ceļoju pa tām krāsām.

Samīcot kopā karodziņ un citus pārpalikumus, veicu seno labo triku, paaicināju ciemos Nejaušību un galu galā sanāca trīs Rērihi. Jā, arī jums ir visas tiesības mani izlamāt.. tos nevarēs spraust, ne arī kaklā kārt. Ledusskapi sargās, ja ne ledusskapi, tad līmēsies pie audekla. Kaut kā tā.

Vakardien nopirku trešo balto audeklu, tikai šim uzvilku gaišzilu svītru un ar pelēku rakstāmo desmit reizes uzrakstīju manu jauno saukli – LOVE YOURSELF MORE!

Atvilktne: Sloņ un darbi
 • zazezu saka:

  Prieks par vienu no brāļiem Rērihiem pie mūsu ledusskapja! Lai gan nezinu, vai manā gadījumā ir labi šādi stimulējoši ziloņi,kas tā vien aicina paskatīties atkal un atkal ledusskapja virzienā! :D

  02/09/2011 at 20:03
  • Kni saka:

   Skatīties jau nenozīmē vērt vaļā :D
   Kal.fest.rītnorīt.Inn?

   02/09/2011 at 20:08

Leave a Reply