Kni virtuve

love yourself more

Trīsdesmit viens

Šis bija viens ārkārtīgi brīnišķīgs gads un par to arī paldies! Par visām mācībām, par smiekliem, par asarām un par priekiem, par uzmundrinājumu, par celšanu un pelšanu, par klusumu un troksni, par tuvošanos un par atsvešināšanos, par nākšanu un iešanu, par nebeidzamo skriešanu, par tēju un vēju, par gaišām domām un to tapšanu vārdos, par visu, kas šī gada laikā noticis! Paldies!

Ja kāds jums saka, ka tā ap trīsdesmit viss beidzas, tad ziniet, nav tāda vecuma, kad kaut kas sākas vai beidzas, ja vien neskaita pašas, pašas beigas ar trīs saujām smilšu. Ziniet, ir cilvēki, kuriem viss beidzas arī divdesmit gados, ja vien viņi tā vēlas, vai arī nesākas pat četrdesmit, jo viņi tā arī nesāk. Kopš oktobra man šķiet, ka tikai tagad patiesi sāku dzīvot. Ar pilnu krūti, ar mirdzošām acīm un ārkārtīgi skaistiem un mīlošiem cilvēkiem blakus. Paldies! Paldies, ka mīlat mani tik burvīgu, cik burvīga esmu! Jā, esmu!

Esiet arī jūs!
Priekā!

 • Elīna saka:

  Sirsnīgi sveicu! Paldies Tev par to īpašo, ko radi un uzbur! Lai skaisti! :)

  21/05/2015 at 08:02
 • Lasītāja saka:

  Daudz laimes, Kni!

  21/05/2015 at 15:14
 • Kni saka:

  Paldies! Paldies! Paldies! Dikti priecīgs paldies!

  21/05/2015 at 22:30
 • E. saka:

  Sajūsminos par Tavu kopsavilkumu un priecājos par Tavām mirdzošajām acīm :) :) :)

  25/05/2015 at 09:53
  • Kni saka:

   Paldies!
   Tev jāatbrauc šonedēļ uz Rīgu, vislabāk sestdien. Ja nevar šonedēļ, tad nākamnedēļ. Pat ja ir būts pie TĀS atvilktnes, es ļoti priecāšos, ja Tu atbrauksi.

   25/05/2015 at 10:47

Leave a Reply