Tu ļoti aizņemta?

Tas vienmēr sākas aptuveni vienādi, proti, ar teikumu par manu aizņemtību darba dienu vakaros, un es lieliski zinu, ka šim jautājumam nav pilnīgi nekāda sakara ar to, ka tālāk sekos piedāvājums kopā paēst vai iedzert kādu dzērienu. Tajos brīžos man galvā jau automātiski noskan pretjautājums: kam un kas man jātaisa?
Lūk, tik vienkārši!

Kā zināms, darba dienu vakaros es neplastikoju, bet, ja plastikoju, tad tikai un vienīgi īpašos izņēmuma gadījumos, kad tas, kam kaut ko vajag, to prot paprasīt, savukārt es – nemāku atteikt.

Vakardien vakarā, kad jau bija krietni pavēls kaut kā darīšanai, ķēros pie apsolītā darba izpildes. Te nu būs vizītkaršu etvija kādai dāmai, par kuru zināju, ka viņas ikdiena ir birojs, bet viena no aizraušanām – ceļošana. Tieši tāpēc arī visnotaļ droši saliku kopā šīs krāsas un paņēmu šo rakstu. Par godu vietai, kur pēc vīraka un kanēļa smaržo.

Lai sausas kājas un skanīgs vakars!

Published by

Kni

Love yourself more

15 thoughts on “Tu ļoti aizņemta?”

  1. Jo Tev esmu es? :D :D :D
   Labi, labi, iedomību pie malas un es gaidīšu atsauksmes no saņēmējas.

  1. Paldies, Līgu!
   Šai tehnikai ir tāds triks, ka jāizskaitļo, kuru slāni likt pa virsu, kuru pa vidu un kā būs. Vismaz man tā izskaitļošana vienmēr ir grūtākā, lai gan tā ļoti grūta tieši tajā daļā nav. Pēc tam jāpacenšas smuki griezt nost, lai gluži nenogrieztu par maz, ne arī par daudz. Pati sevi pārsteidzu šajā reizē, jo jau biju izdomājusi plānu B, ja šis nesanāks.
   Nebiju arī mēģinājusi šajā ziņā izmantot krāsu pāreju, ko biju redzējusi šīs tehnikas profiem. Katrā ziņā mēģināšu vēl. Tikai rakstus derētu vai nu iegādāt jaunus, vai arī kaut kādā veidā izveidot pašai.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.