Tur viss zvaigznēs

Tur viss zvaigznēs. Tur. Tur iespējas un perspektīvas, tur sazīmēti izvēles ceļi. Tā vien šķiet, ka cilvēkam pavisam noteikti nemitīgi nepieciešamas šādas mierinājuma kartes ar iezīmētajiem ceļiem: pa labi iesi, par akmeni pārvērtīsies, pa kreisi iesi, mieru gūsi.. Nopietni? Tajā dienā, kad pēc ilgāka laika izlēmu parakņāties savā zvaigžņu kartē, šķiet, jau gadiem nebiju jutusies tik ļoti nekāda. Tik bezcerīga. Zin ko, astroloģija? Piekāst tevi!
Visi tie dižčiki, giga čiki, milzu čiki ir kā nemitīgi attaisnojumi kārtējo reizi neizlemt pašam, bet ļaut kaut kam savi vadīt. Noteikt toni, diktēt sajūtu. Lai kā tur būtu, brīdī, kad izlēmu pārstāt lasīt visas tās muļķības un vairāk ļauties sev, man uzlabojās pašsajūta. Laba pašsajūta patiesībā ir izvēle. Tieši tāpat kā slikta. To otro vairumā gadījumu cilvēki izdara pat neiedziļinoties, jo tas nākot no ārpuses. Nenāk.

Lai kā tur būtu, ja kāds vēlas ievērot visus tos dižčikus, dariet to. Esmu novērojusi, ka tad gaisā paliek ļoti daudz brīvas enerģijas, no kuras cilvēki ar vieglu roku ir atteikušies. Kā saka, atsakieties, man paliks vairāk.

Ja jau mēs par zvaigznēm, tad te būs divas par vienu. Dāvana senas draudzības vārdā.

Esiet drosmīgāki! Izvēlieties prieku. Tā patiešām ir izvēle.

Lai silti!

Published by

Kni

Love yourself more

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.