Übung macht den Meister

Pirms vairākām dienām mani uzrunāja kāds puisis, kurš teicās bildējam kādu projektu. Paša izdomāta ideja, paša auklējums, meklējums un izpildījums. Andris Liģeris fotografē meistarus – garšu, smaržu, rotu, leļļu, bilžu un.. un.. un. Sērija ir nesen sākusies un tiek papildināta ar jauniem dalībniekiem. Ja sākotnēji šaubījos par to, vai piekrist, tad pēc tam, kad biju redzējusi padarīto, pat gribējās būt daļai no visa šī procesa, jo, kā jau būsiet pamanījuši, man ļoti patīk tematiski darbi, kam par pierādījumu kalpo septiņu mākslinieku sērija un šī brīža projekts ar mandalām.

Ziloņu vārdotāja.

Un tagad, lūdzu, neelpojam, ja?

Un tad es sarunāju ar ziloni vēl vienu triku.

Skatoties tā no malas, sasodīts, cik viņi tomēr vienlaikus sīciņi un vareni.

Lai burvīga svētdiena un paldies, ka piedalāties manā ziloņu stāstā!

Published by

Kni

Love yourself more

16 thoughts on “Übung macht den Meister”

  1. Sen nebiju pie Tevis iegriezusies:), kamēr es savu viengadīgu meitenīti – mellenīti esmu izlolojusi, Tu daudz skaista radījusi! Fotosesija ar brīnišķa!

  2. Ļoti skaisti, uzrunājoši, ar stāstu. Tāds kā trauslums un reizē arī spēks visam cauri. :)
    P.S. Neatbildētie zvani laikam bija sveiciens man vārda dienā. Bet tā ir, ka uzreiz neatzvana – piemirsās. :( Bet liels paldies! :)

    1. Paldies, Elīna! Bija gan. Nosolījos sev, ka īsziņas nerakstīšu, tāpēc centos sazvanīt. Nesanāca, bet Tu visu saprati un tas ir labi.

  3. Lieliski! Šis stāsts un foto parāda, ka ziloņi patiesi ir dzīvi, tie nav vienkārši ziloņi, tie ir kā personības – katrs ar savu raksturu. Tajos ir tik daudz enerģijas, graciozitāte, domu un prieka.

  4. :) Es ar aizturēju elpu… Tu šeit esi tik gracioza kā baletdejotāja. Pateicoties ziloņiem :) Skatos un skatos…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.