Kni virtuve

love yourself more

Vai “gribēt” ir sākums?

Sagribējās atkal studēt.
Bet tā, lai nevis it kā ir forši, bet gan tā, lai patiešām ir forši. Lai varētu “degt” par to, ko studē. Lai gribētos iet un izzināt. Šmuce gan tikai tāda, ka nav ne jausmas, kas tas varētu būt, taču ir nojausma, ka mūsu daiļzemes teritorijā tā nav.
Kāpēc plastikošanu nevar studēt, m? Tā gribētos līdz pēdējai šūnai būt visā procesā, nozust un ļauties.
Gribas izzināt un augt.
Izdīgt pavasarī!

Paldies visiem mīļajiem sveicējiem un atvainojos tiem, kas mēģināja sazvanīt, bet nesazvanīja. Izslēgts telefons reti kad zvana…

Atvilktne: Kni.pūš.taurē
 • Mēnessmeitēns saka:

  Gribēt ne vienmēr ir sākums. Atkarīgs no tā, cik daudz kreatīvisma ir ielikts vārdā “Gribu”. Man vienmēr šķitis kā vārdi “gribu” un “vēlos” sevī nes atšķirīgus ziņojumus! Bet, abi ir pozitīvi un izdiedzē mazu sēkliņu mūsos, vien no mums ir atkarīgs, vai ļausim šai sēkliņai augt un ieraudzīt saules gaismu, vai arī nokaltēsim to nesniedzot “ūdeni” un neļaujot izbaudīt saules stariņu pieskārienus. Krievijā cik lasīju ir plastikas kursī, bet lasīju sen jau, un šķiet bija trīs dienu un nebija baigi dārgi, bet kvalitatīvi, labas atsauksmes bija un darbiņi. Igaunijā un Lietuvā arī varētu būt, kādi trīs dienu kursi… Paguglē, pameklē, ļauj savai “sēkliņai” ieraudzīt sauli! :) Veiksmi!!! :)

  28/12/2010 at 21:25
  • Kni saka:

   Biju noskatījusi vienu meistarklasi netālu no Hamburgas, bet sakautrējos, jo paskatījos bildes.. es pēc vecuma tur neiederos. Pirmo reizi pēc ilgiem laikiem sajutos par jaunu :D

   28/12/2010 at 22:02
 • Ilziite saka:

  Gribēt vēl nav sākums. Manuprāt, sākums ir – zināt, ko tu gribi!
  Es ar vēl joprojām mirkli pirms sākuma..

  28/12/2010 at 22:55
  • Kni saka:

   Ar gribēšanu nepietiek, tas arī ir fakts, bet par sākumu Tev piekrītu, taču ar sākumu arī īsti nepietiek, jo sākums var tā arī palikt sākums. Darbību vajag! Virzību!

   28/12/2010 at 23:29
 • Inga saka:

  Visa sākums ir ideja :) Lai veicas atrast sirdij tuvu lauciņu :)
  Un virtuāls apskāviens vārda dienā !!!

  28/12/2010 at 23:38
 • Thezeezee saka:

  Kni, es Tevi pilnīgi saprotu. Bakalaurs jau kādu laiku kabatā, bet gribas studēt vēl un to, kas patiešām mani interesē. Man gribētos iedziļināties vairāk modes dizainā, vēsturē.. Tas mani patiešām aizrauj, bet izskatās, ka tad jāsāk studēt no 0. Daudz laika tas prastu un tā nu šis “gribu” tiek atlikts arvien tālāk..

  30/12/2010 at 11:49

Leave a Reply