Vecums. Vecums?

Tās jau tikai manas iedomas, taču vecums nenāk viens.
Mugura atkal demonstrē raksturu un liek par sevi manīt, man ir sākušas patikt tamborētas sedziņas un smalki trauki. Es sapņoju par bufeti virtuvē, kurā salikšu daiļas jo daļais trauku servīzes, kuras uz galda klāšu tad, kad svētdienās uz pusdienām nāks draugi.. labi, var arī ceturtdienās uz vakariņām.. Jā, un tā vietā lai piektdienas vakarā ietu uz bāru iedzert, es labāk par to naudu nopirkšu dārgu apakšveļu. Es palieku veca?

Lieliskie noskaņas foto no TineK

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Vecums. Vecums?”

  1. noskaņu bildītes lieliskas … tiešām uzbūra velmi pēc skaistām it kā sīkām lietām

  2. domāju, ja atcerētos bērnību, tā krāmēšanās ar traukiem un viesības nav nekāds vecums, bet vienkārši īsto vērtibu atcerēšanās! ;)

    vēl ir ļoit svarīgi saprast, ka šie smukie trauki NAV atrodami kaut kādā stokmaņa veikalā un tie tur ir pilnīgi neatbilstoši cenai, bez vērītibas, radīti vakar un derīgi tikai dienu. īstās lietas ir dažādos tirdziņos un antikvariātos, vai laukos – reizēm pārsteigums, cik lēti tur viss. un arī komplekti, manuprāt, ir nesavrīgi, foršāk savākt pa nedaudz apskrambātām smalkām tasītēm un tad katram var būt sava mīļākā krūzīte.

    iedvesmai (superīga atriebība nīstajiem rožu vīteņu šķīvjie, haha) un arī tapēc, ka tik forši – http://www.etsy.com/shop/EstherCoombs

  3. Nē, nē.. sīkās putekļkrājējlietas nevajag. Nopietni, pēc tam būs jāmet ārā, uznāks žēlums, jo tādai krājējžurkai grūti. Jo mazāk lietu apkārt, jo labāk, jo vairāk svaiga gaisa, jo vairāk telpas domu lidojumam. Un griesti – jo augstāki, jo labāk =)

    Mājīgumu un siltumu var radīt ar dažām lietām. Redzi, mealto, tajās bildītes tā īsti nemaz nekā nav un tā ir labi. …bet iespējams Tu par tām sīkajām lietām biji domājusi citādāk =)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.