Vien’ burk’ par vāz’

Iesprūdusi zilajā krāsā, it kā atgriezusies tālākā pagātnē, kad mans skapis tika dēvēts par zilo simfoniju. Zilā esot miera krāsa, nu tad es atkal un kā vienmēr par to pašu – meklējot mieru, uztapināju no burciņas vāzīti, ilgi un pacietīgi ar irbulīti imitējot tādu kā šūnakmeni.

Kas neparasti visā šajā ragavu projektā – visu daru pirmo reizi. Visu. Daru un domāju, iedomājos, ka māku. Ko nemāku, ticiet vai nē, bet pārtaisu. Šis tas ir arī jau izmests. Nu gluži pa manai modei – līdz pašai patiks!

Lai silti, saulaini un koši!

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Vien’ burk’ par vāz’”

 1. Šis projektiņš izskatās ļoti jauks. Starp citu, kāda Īru tante, kura pie manis nāk lakot nagus novērtēja Tevis radītu ziloņbērnu par labu esam, ļoti tincināja, kur tādu esmu dabūjusi un izdzirdējusi atbildi vīlās. :)

   1. :D Jo dažiem īriem ir uzskati, ka ja kaut kas netiek ražots lielos apjomos, tātad tam nav īpašas kvalitātes un protams tas nebūs citiem. Bet viņiem patīk pirkt un nēsāt lietas, kuras jau kādam ir! :D
    Ai, viņi te dīvainīši ir, rudie leprekoniņi! :D

    1. Ou, džīzas! Labs! A es te visu laiku domāju, ka tik nesākt štancēt, ka tik nesākt štancēt. Lai dzīvo Ķīna! :D :D :D Ļoti interesants domu gājiens. Patika.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.